Yeni Renault Megane 4'ün Fiyatı Belli Oldu

Yeni Renault Megane 4, 2016 yılında Fransa'nın ardından ülkemize geliyor.

2016 yılında ülkemize gelecek olan Renault Megane 4, cesur boyutları, kendine has etkileyici farları ve duyulara hitap eden hatlarıyla dikkatlari üstüne çekeceğe benziyor.Güçlü omuzları, keskin ve sert çizgileriyle sportif ve zarif bir görünümü var. 

Bir kokpiti andıran yolcu kabiniyle Yeni Renault Megane 4, son derece çekici bir sürüş deneyimine adeta davet çıkarıyor. Kendi segmentinde sınıfında benzeri olmayan çok sayıda yenilikçi ve sezgisel teknolojiyle donatılan Megane 4, Multi-Sense® ile sürüş modunuzu ve kabin ambiyansını kişiselleştirebiliyorsunuz. Yeni Megane 4 sahipleri, baş hizasındaki renkli ekranın, 8.7" multimedya tabletin, çeşitli sürüş destek sistemlerinin ve daha nice birçok özelliğin avantajlarından faydalanabilecek.

 

Yeni Megane 4, 2 farklı benzinli ve 3 farklı dizel motor seçeneği ile gelecek. Ayrıca bu motorlar isteğe göre 6 ileri manuel veya 7 ileri EDC şanzıman ile donatılacak. İlk olarak Fransa'da satışa sunulacak olan Megane 4'ün satış fiyatı 18.200 Euro'dan başlayacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler