Yeni Renault Captur Wave Özellikleri ve Fiyatı 2016-06-12

Renault, küçük crossover segmentinde yer alan başarılı modeli Captur'da Wave adını verdiği yeni bir donanım seçeneği sunuyor. Yeni Renault Captur Wave Özellikleri ve Fiyatı…

2016 Renault Captur çok popüler bir model ve yılbaşından bu yana sadece Fransa’da 32 bin ülkemizde de (ocak-mayıs) 1365 adet sattı. Yeni sınırlı üretim Captur Wave aracın albenisini daha da arttıracak. Şık ve sportif gözüken model yeni inci beyazı (Pearlescent White) kaporta rengiyle geliyor. Kabinde buzlu krom detaylar ve mavi dikişli özel döşemeler ile üst segment hissi veriyor.

Yeni Captur serisinde artık 6 kademeli manuel vitesle birlikte TCe 120 bg motor da yer alıyor. Yüksek teknolojili sınırlı üretim Captur Wave ayrıca Techno Pack donanımı ile birlikte de sipariş edilebiliyor. Bu donanım paketinde yeni R-Link Evolution multimedya sistemi ve arka park kamerası yer alıyor.

Intens donanım seviyesini baz alarak, sınırlı üretim 2016 Renault Captur Wave ile birlikte dış cephe ve iç kabinde sunulan özel kişiselleştirme seçenekleri şöyle:

- Özel inci beyazı kaporta rengi, iki tonlu versiyonda siyah çatı

- 17 inç siyah Explore elmas efektli alaşım tekerlekler, mavi kapaklarla birlikte

- Wave logoları

- Mavi çatı desenleri ve kapı aynaları

- Platin gri ön ve arka kaydırma plakaları

- Buzlu krom iç detaylar

- Koyu renk konsol ve ön kapı içi döşemeleri (mavi dikişlerle)

- Özel TEP/kumaş karışımı döşemeler, mavi süsleme ve dikişlerle

- Lüks ön ve arka paspaslar, kabartma Captur logoları ile

- Ön kapı eşiği koruması

 Yeni Captur’da dört farklı renk seçeneği sunuluyor; İnci Beyazı, Pasifik Mavisi, Platin Gri ve Füme Deniz Mavisi. Tüm renkler siyah tavan ile iki tonlu olarak geliyor.