Yeni Renault Captur ve Koleos, İstanbul Autoshow 2017’ de!

Renault, İstanbul Autoshow' da Yeni Captur ve Koleos’un Türkiye ilk gösterimini gerçekleştiriyor. Yeni Renault Captur ve Koleos, Türkiye'de İstanbul Autoshow 2017 ile giriş yapıyor.

Renault, 20 Nisan 2017 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak İstanbul Autoshow 2017’ de 2. Salon’da yerini alıyor. Renault, İstanbul Autoshow’ da Yeni Captur ve Koleos’un Türkiye ilk gösterimini gerçekleştiriyor ve böylece Kadjar ile birlikte SUV ürün yelpazesi tamamlanıyor. Yeni Renault Captur 2017 daha cesur ve iddialı bir görünüme sahip.  Yeni Renault Koleos 2017 ise güçlü bir SUV’un tüm karakteristik özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

Ayrıca Renault’nun tasarım felsefesi ve gelecekteki teknolojisi hakkında ipuçları veren elektrikli bir GT olan konsept model TREZOR da stantta sergileniyor. TREZOR, yeni Renault tasarım felsefesinin izlerini taşıyor: sıcak, yalın ve duygu dolu hatlar; C-biçimli far tasarımı.

Elektrikli otomobil teknolojisinin öncüsü ve Avrupa’nın bu pazarda birinci gelen markası Renault, artık rekor düzeyde 400 kilometrelik sürüş menzili sunduğu ZOE ile bu alanda yepyeni bir sayfa açıyor. Yeni Z.E. 40 pil ile donatılan Renault ZOE 2017, artık rekor düzeyde 4 yüz km’lik sürüş menzili sunuyor.

Motor sporları tutkunları için ise F1 Show Car İstanbul Autoshow 2017’nin en ilgi çekici modellerinden biri olarak öne çıkıyor. 

Renault’ nun yaratıcısı olduğu D MPV segmentinde ise Yeni Espace 2017, ilk kez otomobil severlerle İstanbul Autoshow’ da buluşuyor. Otomobil SUV benzeri kaslı yapısıyla göze çarpan Renault Espace, dinamizmi ve gücü temsil ediyor. 100%

OGD (Otomotiv Gazetecileri Derneği) tarafından geçen hafta Türkiye’de Yılın Otomobili seçilen Renault Megane Sedan da yeni unvanı ile standın en gözde modelleri arasında yerini alıyor.  

1488 metrekarelik Renault standında ayrıca Talisman, Megane Ailesi, Clio HB, Twizy’nin de yer aldığı 16 otomobil sergilenecek.

Türkiye’de Yılın Otomobili Seçildi - Renault Megane Sedan!
2017 Renault-Reno Kadjar ve Captur-Kaptur’ a özel fiyat ve kampanya!
Renault-Reno Kadjar 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Renault Captur-Reno Kaptur 2017 Fiyat Listesi
2017 Renault Kadjar 1.5 dci İcon EDC Test ve Yorum için tıklayınız...
Renault – Reno modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler