Yeni Peugeot 5008 almak için 6 neden... 5008 fiyatları 2016-09-21

Peugeot 5008 alınır mı? İşte 5008'in özellikleri ve fiyatları

1. Keşfedin, hissedin, paylaşın 

Yeni Peugeot 5008, sevdiklerinizle birlikte olduğunuz anlardan ilham alınarak tasarlandı. Yeni sade tasarımı, kullanışlı iç mekanı, geniş hacmi ve ergonomik kokpiti ile 5008, seyahat zevkini yeniden keşfetmenizi sağlayacak.

2. Manzaranın keyfini çıkarın 

Yeni Peugeot 5008’in kabininde yerinizi aldığınızda, hem sürücü koltuğunda hem yolcu koltuklarında genişliğin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Panoramik cam tavanı ve büyük ön camı ile 5008’in camlı yüzeyi 3,39 m2’ye ulaşıyor, böylece yolculuk sırasında aydınlık ve ferah bir iç mekan sunuyor.

3. Kendinizi özgür hissedin 

7 koltuklu olarak sunulan Yeni Peugeot 5008, her türlü faaliyetiniz için yükleme hacmini yeniden düzenleme özgürlüğünü sunuyor. Her koltuk, yolcu sayısına ve bagajlarına kolaylıkla uyarlamak amacıyla teker teker katlanabiliyor.

4. Tarzınızı yansıtın 

Ön kaput tasarımıyla zarif, LED gündüz farları ile yenilikçi, panoramik cam tavanıyla maceracı... Yeni Peugeot 5008, her parçasıyla modern ailelerin tarzı.

5. Yolları yeniden keşfedin

İ̇ster arkadaşlarla bir gezinti, ister şehir içinde kısa bir yolculuk veya uzun bir seyahat olsun, Yeni Peugeot 5008, sizi tam anlamıyla yolculuğun keyfini çıkarmaya davet ediyor. Zarif çizgileri ve örnek yol tutuşu ile Yeni Peugeot 5008, size kompakt bir aile otomobilinin özgürlüğü ve konforu ile birlikte, binek otomobillere yaraşır bir sürüş keyfi sunuyor.

6. Yeni heyecanlar yaşayın 

Yeni Peugeot 5008’de yolculukları farklı yaşayın; benzersiz deneyimleri paylaşın. Yüksek sürüş konforu ve geniş ön camı eşsiz bir güvenlik hissi veriyor. Binek otomobillerden alınan direksiyon açısı, sürüş keyfini ve rahatlığı bir arada sunuyor. Kokpitin gelişmiş ergonomisi, sürücünün tüm kumandalara rahat erişimini ve göstergeleri kolayca okumasını sağlıyor. Şık ve kaliteli gösterge panelinin hafif eğimli çizimi, aracın dışının dinamik çizgileri ile uyum içerisinde sportif bir ambiyans yaratıyor.

 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler