Yeni Opel İnsignia Grand Sport 2017 iç ve dış özellikleri - video

Yeni Opel Insignia Grand Sport 2017 Coupe siluetiyle öne çıkmakla beraber selefine göre daha atletik görünüyor. İşte Yeni Ople İnsignia Grand Sport’un özellikleri…

Yeni Opel Insignia Grand Sport 2017, markanın Monza konseptinden esinlenerek tasarlanırken, selefine göre daha alçakta konumlandırılan ön ızgara ve yeni far yapısı ile öne çıkıyor. Oldukça şık görünen farlar IntelliLux LED matrix aydınlatma sistemine sahip. Yan profilden bakıldığında 23 mm daha alçak tavan çizgisi ise sayesinde coupe formunu ilk bakışta belli ederken, Yeni 2017 Opel Insignia Grand Sport'un arka tarafında ise LED'li stop lambaları dikkat çekiyor.

Kokpit bölümü kontrol ve multimedya üzerinde durulmuş. İleri teknolojiye sahip IntelliLink sistemi sayesinde otomobilin hemen hemen her özelliğini dokunmatik multimedya ekranı üzerinde kontrol edilebiliyor. Üç ayrı bölüme ayrılmış kontrol noktalarının üst bölümünde dokunmatik ekrana, orta bölümde klima kontrol düğmelerine, onun altında ise sürüş asistanı kontrol düğmelerine yer verilmiş.

2017 Yeni Opel İnsignia Grand Sport Özellikleri ve Fiyatı...
Opel Insignia Grand Sport Almanya Fiyatı Belli Oldu!
Opel fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler