Yeni kasa Jeep Wrangler 2018’in görüntüleri sızdı!

İnternet ortamında, en üst donanım seviyesine sahip 5 kapılı Jeep Wrangler Rubicon Unlimited 2018 versiyonunun görüntüleri sızdırıldı.

Genel olarak baktığımızda, Yeni Jeep Wrangler’ ın dış tasarımında küçük değişiklikler yapılmış. Ön tarafta tanıdık 7 dikey kanallı ızgara ve yuvarlak farlar yer alıyor; ancak bu sefer farlar dış çıtalara çok daha yakın konumlandırılmış. Ayrıca ön ızgarada, dikey oyukların üst kısmı bir bükülme eğilimi içerisinde olduğunu görüyoruz.

Açılıp kapanabilen üst mekanizması için menteşelere sahip olan düz ön cam selefine göre daha eğimli hale getirilmiş. İnternete sızan bir başka resim, 2018 Jeep Wrangler Unlimited'ın tamamen çıkarılabilir tavan ve kapılara sahip olacağını ve mevcut modelin tasarımına benzer bir roll bar bulunduğunu onaylıyor. Arka tarafta köşeleri saran yeni LED stop lambaları yer almakla birlikte aşağıdaki resimde görülmemesine rağmen büyük bir ihtimalle bagaj kapağına monte edilen yedek lastiğin eklenecek.

4. nesil Yeni kasa Jeep Wrangler 2018 modelin üretimi Kasım ayında başlayacak ve 2017 yılı sonunda ABD pazarında satışa sunulacak. Yeni Jeep Wrangler’ ın Avrupa ile birlikte Türkiye’ye 2018 yılı ilk aylarında gelmesi bekleniyor.

2017 Yeni JEEP Compass 1.6 Dizel fiyatı belli oldu
Yeni Jeep Renegade 1.6 Dizel Otomatik Fiyat Listesi için tıklayınız...
2018 Jeep Wrangler ve 2019 Jeep Grand Wagoneer internete sızdı
Jeep fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler