Yeni kasa Hyundai Accent 2017 Özellikleri! Fiyatı ne olur?

Toronto'daki Kanada Uluslararası Otomobil Fuarı'nda yeni beşinci nesil Hyundai Accent’in örtüsü kaldırıldı. Yeni kasa Hyundai Accent fiyatları ne olur?

Güney Koreli otomobil üreticisi, yeni Accent'in önceki nesillerin üzerine eklemeler yapılarak geliştirildiğini ve iyice güncellenmiş bir tasarımın benimsenmesinin yanı sıra, selefinden ayırmak için birçok mekanik değişiklik içerdiğini belirtti.

2017 yılı için Hyundai Accent'e 132 bg (136 PS) ve 119 lb-ft tork sağlayan 1,6 litrelik dört silindirli dizel motoru revize etti. Giden modele kıyasla, bu, 1.500 rpm'den 4.5 tork artışı ile sonuçlanırken 40-80 km / s hızlanma zamanı 0.2 saniye ve 80-120 km / s hızlanması 1,3 saniye kadar iyileştirilmiş. Kısacası, şu anki Accent'den biraz daha hızlı.

Müşterinin tercihine bağlı olarak bu motorla birleştirilen altı ileri manuel ya da altı ileri otomatik şanzımanla sipariş edilebilecek. Düşük sürtünmeli piston segmanları, güncellenmiş bir ECU (Motor beyni) ve değişken yakıt basınç modülü kombinasyonu, geliştirilmiş motorun yüzde 7 daha az yakıt tüketmesini sağlıyor.

Geliştirilmiş güç aktarım organının yanı sıra Hyundai Accent 2017, daha iyi ön çarpma bölgesi, yükseltilmiş ön yan hava yastıkları ve daha esnek ön yan materyaller içeren güçlendirilmiş bir şasiye sahip olmuş.

Araba ayrıca Özerk Acil Durum Fren Sistemi ve bir arka görüş kamerası ile birlikte geliyor.

Kabin içinde de değişime uğrayan yeni Hyundai Accent, hem Apple CarPlay hem de Android Auto'yu desteklerken ses kontrollü arama özellikleri, çift USB ve yardımcı giriş jakları da içeren 7 inç dokunmatik ekrana sahip.

Tasarım anlamında da, 2017 Accent selefinden fark edilir şekilde ayrışıyor. Giden bombeli sis farları ile vurgulanan mutlu yüz yerine krom kaplamalarla daha kaslı bir ön ızgara gelmiş. Farlar ve arka stop lambaları da her zamankinden daha keskin ve bu da yeni Hyundai Accent’in daha cazip gözükmesine yardımcı oluyor.

Bu yılın ikinci yarısında ülkemizde satışa sunulması planlanan yeni kasa 2017 Hyundai Accent fiyat listesi’nin piyasadaki rekabet göz önüne alındığında selefi Hyundai Accent Blue fiyatları ile aynı seviyede olması bekleniyor.

Hyundai fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…
İşte Yeni Kasa 2017 Hyundai Accent-Çıkış Tarihi ve Fiyatı


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler