Yeni kasa Honda Civic 2017 fiyatları güncellendi

2017 Honda Civic fiyat listesi güncellendi. İşte yeni kasa Honda Civic

2017 için yenilenen Honda Civic, yeni görünümü ile büyük ilgi çekti. Tasarımda büyük değişikliğe giden Japon otomobil üreticisi Honda, popüler modellerinden biri olan Civic’i yeniden makyajlaması dikkat çekti. Honda, geçtiğimiz yıl son model ile her ne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşmış olsa da bir çok kişi tarafından tasarım olarak yetersiz bulunmuştu. 2017 Honda Civic köklü değişikliklerle tüm çizgileri baştan yaratıldı. Honda Civic'in fiyatı da resmi olarak açıklandı. 2017 Ocak ayı itibarı ile satışa sunulacak olan Honda Civic, yepyeni bir tasarıma sahip olacak.

Tasarımdaki değişiklik sadece dış değil aynı zamanda iç kısımda da kendini hissettiriyor. Konsol tamamı ile yenilenirken, konfor ise çok daha üst noktaya çıkarılmaya hedeflenmiş.

Fiyatı Belirlendi! Tabi aracın tasarımı kadar fiyatı da merak ediliyor. Bu şık tasarımdaki Honda Civic’e 2017 itibarı ile sahip olmak isteyenler en az 75 Bin lirayı gözden çıkarmalı. Türkiye’de 75 Bin 740 liradan başlayan anahtar teslim fiyatları ile satılacak olan araç, motor ve donanım seçeneklerine göre yükselecek. Araç için 3 farklı motor seçeneği yer alırken, fiyatın 75.740 ile 95.850 TL arasında değişkenlik göstereceği bildirildi. Tabi ek donanımlar maliyeti daha da arttırabilir. 

Honda Civic; Sedan ve Hatchback Olarak Geliyor!

Türkiye’de de Honda hayranı bir hayli fazla... Bu yüzden 2017 model Civic’in Türkiye pazarında da yer alması çok önemli bir konumda. Honda Civic; hem sedan hem hatchback olarak sunulacak olan araç iki farklı kasa olarak satışa sunuluyor. Spor otomobil sevenler için Hatchback çok ayrıcalıklı bir model görünümünde olsa da motor olarak yeterli görülmemesi dikkat çekiyor. Yeni kasa Honda Civic’te en yüksek 1,6 motor hacmi yer alıyor. Honda Civic Hatchback'i performans aracı alacak olanlar bu konuda kararsız kalabilir. Honda’nın ilerleyen günlerde yeni motor seçenekleri sunması büyük ihtimale olarak belirtiliyor.

Yemni Honda Civic için sosyal medyada eleştiriler bir hayli fazla... Atmosferik motordan şikayetçi olanların yanı sıra beklentileri karşılayacak bir motor gücü olmadığı söylense de, yeni Honda Civic bir çok otomobilden bu konuda daha iyi performans sergileyecek bir motora sahip olduğu söylenebilir.Yeni kasa Honda civic Maksimum 152 Tork, Maksimum güç 125 PS. Hızlanma ise 100 Km’de 10,6 saniye.

2017 Honda Civic Fiyatı

Yeni kasa 2017 Honda Civic 2017 sahip olmak isteyenler en az 75 Bin lirayı gözden çıkarmaları gerekecek. Türkiye’de 75 Bin 740 liradan başlayan anahtar teslim fiyatları ile satılacak olan araç, motor ve donanım seçeneklerine göre daha da yükselecek. Yeni Honda Civic için 3 farklı motor seçeneği yer alırken, bu fiyatın 75.740 ile 95.850 TL arasında değişkenlik gösterecek. Yeni Honda Civic ek donanımlar maliyeti daha da arttırabilir. Yeni Honda Civic'in satış fiyatı listesinde dikkat çeken ise LPG seçeneğinin olması da dikkat çekiyor. Dizel olmadığı için tasarruflu olmayacağını düşünenler, Honda Civic 2017’yi LPG’li olarak satın alabilecekler. LPG motor seçeneği başlangıç fiyatı 81 Bin lira olacak. 
 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler