Yeni Hyundai Tucson'ın Fiyatı Ne Olacak?

Hyundai, C-SUV segmentindeki modeli Tucson’a estetik operasyonu gerçekleştirdi. Hyundai Tucson, makyajlı versiyonuyla New York Otomobil Fuarı’nda vizyona çıktı.

Hyundai, C-SUV segmentindeki modeli Tucson’a estetik operasyonu gerçekleştirdi. Hyundai Tucson, makyajlı versiyonuyla New York Otomobil Fuarı’nda vizyona çıktı.

Yenilenmiş Hyundai Tucson'ın özellikleri olarak, basamaklı ızgarası, LED farları, geniş girişli ön tamponu, ikiye ayrılmış sis farları ve gündüz sürüş lambalarıyla dikkat çekiyor.

Köşeleri yumuşatılan arka farlara LED özelliği eklenirken, tamponun alt kısmı ve egzoz çıkışları da değiştirildi. Yeni tip 19 inç jantlar ile hareket eden otomobil, gelişmiş güvenlik özellikleri ve Qi kablosuz şarj sistemi dahil olmak üzere yeni iç mekanıyla da ilgi çekiyor.

Havalandırma ızgaralarının tasarımı değiştirilirken üzerine krom kaplamalar eklendi. Kokpitin üst kısmı tamamen değişirken aynı zamanda alt kısımla birleşim yeri de deriyle kaplandı.

i30 ve Santa Fe modellerinde de kullanılan 7 inç dokunmatik multimedya sistemi de aracın bir diğer yeni özelliği olarak öne çıkıyor. 

Hyundai Tucson 2018'in Fiyatı Ne Olacak? 

1.7 litre hacimli turbo dizel motorun yerine makyajla birlikte 1.6 litre hacimli ünitenin gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı. Türkiye’de Hyundai Tucson fiyat listesi giriş seviyesi olan 1.6 GDI STYLE (BENZİNLİ) modelinin 110 bin TL’lik fiyatı ile başlıyor.

En yüksek Tucson fiyat etiketi ise 227 bin TL ile 2.0 CRDi EXECUTIVE 4X4 OTM. (DİZEL)versiyonuna ait. Yeni Hyundai Tucson makyajlı kasa fiyatları ise tahminen modele göre değişmekle beraber 10 bin ile 15 bin TL zamlı olacak.

İşte 2018 Yeni Kasa Hyundai Santa Fe!
2018-2019 Hyundai Tucson Makyajlı Kasa Görüntülendi
2018 Yeni Hyundai Accent Fiyatı ve Özellikleri
Yeni Kasa Hyundai i30 2017 Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı!
Hyundai i30 N 2017-2018 Özellikleri ve Fiyat Bilgisi
2017 Hyundai Yeni i30 Test Sürüşü ve Yorum
Yeni Hyundai Elantra 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası
Hyundai fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler