Yeni Ferrari 812 Superfast özellikleri ve video tanıtımı

Ferrari 812 Superfast, fevkalade fütüristik, ince düşünülmüş çizgileri, aynı zamanda benzeri görülmemiş verimlilik ve güce sahip tamamen yeni 12 silindirli motoru ile gövde gösterisi yapıyor.

Bu motorun gücü F12berlinetta'ya kıyasla 60 bg artırıldı, böylece 800 beygir gücüne ulaştı ve 812 Superfast'ı şimdiye kadarki en güçlü ve en hızlı binek Ferrari’si yaptı.  (şüphesiz, Arka motorlu, özel sınırlı seri 12 silindirli). 812 Superfast böylece F12berlinetta ve F12tdf'in paha biçilmez miraslarına dayanan Ferrari 12 silindirli tarihinde yeni bir döneme giriyor.

O kocaman gücün tam olarak kullanılabilmesi ve mükemmel bir ağırlık dağılımı garantisi için otomobil, öne monte edilmiş bir motoru arka tarafa monte edilmiş bir şanzıman ile birleştiren oldukça geliştirilmiş bir trans-aks mimarisini kullanıyor.

Kabin daha sportif bir karaktere sahip olacak şekilde yeniden tasarlandı. Ultra gerilmiş yüzeyler kasten katmanlı hale getirilmiş ve boşluklar oluşturmak üzere parçalanmış ve böylelikle ana unsurlara yüzüyormuş gibi bir görüntü katmış. Genel etki bakarsak, Ferrari 812 Superfast hem safkan yarış hevesini hem de aşırı abartılı hissettirmeyen yalın zarafeti çok güzel aktarıyor.

7000 rpm'de 718 Nm'lik maksimum tork - atmosferik Ferrari üretim motoru için tamamen benzeri görülmemiş bir başarı.

Ferrari 812 Superfast teknik özellikleri:

En yüksek hız: 340 km / s

0-100 km / s: 2.9 sn

0-200 km / s: 7.9 sn

Ferrari fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler