Yeni Alfa Romeo GTV Bomba Gibi Geliyor!

Yenilenmiş haliyle yeni Alfa Romeo GTV, eskisine nazaran daha asi bir şekilde karşımızda.

Otomotiv sektörü sürekli gelişim göstermesiyle artık dur durak bilmiyor. Bundan 10 yıl önce veya bir 30 yıl önce üst düzey gelirli insanlara hitap eden dediğimiz hibrit otomobiller, artık çoğu insan için daha kolay ulaşılabilir bir konumda. Elbette bu konuda sürekli gelişim gösteren firmalarında hakkını vermek gerekir diye düşünmekteyiz.

Elektrikli otomobil üretimine yavaş yavaş geçiş yapmayan ve yatırım sağlamayan firmaların yavaş yavaş çöküşüne şahit olacağımı bir döneme giriş sağlamaktayız.

1986 yılından bu yana Fiat grubunun çatısı altında bulunan Alfa Romeo, asırlık kökenlerine ihanet etmeden efsanevi serilerini yeni nesil teknolojilerle geliştirmeye devam ediyor. Firmanın unutulmaz serisi olan spor çizgilere sahip GTV’yi hatırlarsınız. Duruşu ve kalitesiyle dönemine damga vuran araç, yeni haliyle oldukça sağlam bir şekilde karşımıza çıkmakta.

Hem benzinli hem de elektrikli motorları sayesinde 600 beygirlik güce ulaşan yeni GTV modeli, piyasayı domine etmeye kararlı gibi duruyor. Güçlü motorunun yanı sıra 4 çekişli sürüş imkanı tanıyan model, şimdiden hayranlarının ilgi odağı oldu. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler