Yeni 2018 Mercedes GLE'den Yeni Casus Fotoğrafları!

Evet, elimize yine kamuflajsız GLE fotoğrafları geçti. Sitemizi takip eden okuyucularımız geçtiğimiz günlerde yayınladığımız videoyu görmüş olabilirler.

Ön kısmını video içerisinde göremediğimiz lüks sedanın bu fotoğraflar sayesinde her köşesini görme şansına sahibiz. Önceki videoda gördüğümüz aracın aynısı olan prototip "656" ismini taşımakta. Görebildiğimiz detaylar arasında güncel GLE ile alakası olmayan ve arka far takımının üstünde bulunan beyaz kaplama dikkatimizi çekiyor. Arka far takımı daha keskin hatlara kavuşurken rakibi X5'ten daha sert bir görünüme sahip oldu.

Fakat dikkatimizi çeken asıl dizayn öğesi, Mercedes'in korumaya devam ettiği C-Sütunu. Yerli yerinde duran dikkat çekici sütun daha farklı bir tasarım ile sunulmuş. Eğer yakından bakarsanız sütunun kelebek camının uzantısı olarak göründüğünü fark edebilirsiniz. Krom kaplama bölge ile birleşen uzantı arka kapıları da kapsıyor ve yeni nesil GLE'nin güncel modellerden çok daha dikkat çekici olmasını sağlamakta.

Ön kısmındaki kamuflajlar nedeni ile aracın bu bölümü hakkında yorum yapmak mümkün değil. Beyaz kamuflajların altındaki aracın ön far takımı, kaputu ve tamponunu oldukça merak ediyoruz tabii. Genel olarak yeni GLE'nin dizaynı, selefi ile benzer öğeleri taşıyor. Kendisini selefinden ayırt etmenizi sağlayacak pek çok ipucu taşıyan model, büyütülmüş bir GLC olmaktan çıkıp kişilik kazanmaya başlamakta.

İçerisini görmek için ise beklememiz gerekecek. Casus fotoğraflarını yakaladığımız modelin kabininin ne hale geleceği henüz soru işareti olarak kalmaya devam etmekte. Henüz lansman tarihi hakkında bir bilgi verilmese de aracın kamuflajlarını çıkarması çok yakın zamanda tanıtılacağı anlamına gelmekte.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler