Toyota’da Büyükler Test Sürüşünde, Çocuklar 23 Nisan Şenliğinde

21-22-23 Nisan 2018’de Toyota Plazalarda Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri’ne katılıp, #Toyotada23Nisan hashtag’iyle test ettiği Toyota ile en yaratıcı fotoğrafı çeken 3 kişi, Orkun Işıtmak ile özel bir test sürüşü yapma şansı yakalayacak.

Katılım Koşulları:

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından düzenlenen Orkun Işıtmak ile Test Sürüşü ödüllü #Toyotada23Nisan yarışmasına Instagramda kayıtlı olan ve 21-22-23 Nisan 2018 tarihlerinde Toyota Plazalarda test sürüşüne katılan tüm kullanıcılar katılabilir.

1. Yarışma 21/04/2018'da başlayacaktır. 23/04/2018 18.00'da sonlanacaktır.

2. Katılımcılar, 1. Maddede belirtilen günlerde Toyota Plazalarda test sürüşüne katılıp, sürüş sonrası Toyota ile çektirdikleri ve yaratıcılıklarını kattıkları fotoğrafı #toyotada23nisan hashtag’iyle instagramda paylaşıp yarışmaya katılabilirler.

3. Belirtilen şekilde paylaşılan fotoğrafların arasından Orkun Işıtmak’ın seçeceği en yaratıcı fotoğrafı çeken 3 kişi, Orkun Işıtmak ile özel bir test sürüşü yapma şansı yakalayacak.

4. Kurallar gereği, 18 yaşından küçükler yarışmaya 18 yaşını doldurmuş, B tipi ehliyet sahibi bir aile üyesinin doldurduğu test sürüşü formuyla katılabilirler.

5. Yarışma katılımcısının, 18 yaşından küçük olması durumunda, Orkun Işıtmak ile test sürüşü hakkı sıralamada kendilerini takip eden bir sonraki kullanıcıya devredilecektir.

6. Orkun Işıtmak tarafından belirlenecek kişiler 30/04/2018 tarihinde @Toyota_Turkiye Instagram hesabında ve toyota.com.tr'de açıklanacaktır.

7. Yarışmanın bitirilmesi sonrasında kullanıcılar kendi sistem saatleri üzerinden itirazda bulunamazlar.

8. Yarışma başlangıcından önce, yarışmanın sonlandırılmasından sonra ve/veya kazananın açıklanmasından sonra, gönderilen hiç bir Instagram paylaşımı kabul edilmeyecektir. Yarışmacılar yarışmadan önce, yarışma bitişi duyurulduktan sonra ve/veya kazanan kullanıcı açıklandıktan sonra paylaşım yapsalar bile hak iddia edemezler.

9. Yarışmacılar, yarışmaya katılmak için istedikleri kadar fotoğraf paylaşımı yapmakta serbesttir.

10. Her yarışmacı sadece bir kez tanışma hakkı kazanabilir.

11. Yarışmaya Instagram hesabı olan ve 4. Maddeki şartlara uyan tüm internet kullanıcıları katılabilir, hesapların gizli olmaması gereklidir. 

12. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş çalışanları ile şirketin reklam, interaktif veya halkla ilişkiler ajanslarına bağlı çalışanlar yarışmaya katılamaz, yarışmaya katılmaları ve kazanmaları durumunda hak iddia edemez.

13. Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.

14. Katılımcı, sorumluluklarının ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. Kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ve bağlı firmalarını, yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcileri sorumlu tutamaz.

15. Yarışmaya katılan herkes, yarışma kurallarının yer aldığı bu sayfadaki katılım koşullarını okuyup, anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.

Tanışma hakkı kazanan katılımcılar;

1. Kazanan yarışmacı iletişim bilgilerini 06/05/2018 tarihine kadar Instagram’dan özel mesaj üzerinden http://instagram.com/toyota_turkiye adresinde yer alan @toyota_turkiye hesabına iletmek zorundadır. İletişim bilgilerinin belirtilen süre dâhilinde iletilmemesi halinde yarışmacı hakkını kaybedecek ve tanışma hakkı, sıralamada kendilerini takip eden bir sonraki kullanıcıya devredilecektir.

2. Orkun Işıtmak ile test sürüşü 12 Mayıs Cumartesi günü Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. tarafından belirlenecek adreste gerçekleşecektir.

2019 Toyota Supra Japon basınında ortaya çıktı
2018 Yeni Toyota Land Cruiser Prado Türkiye Fiyatı ve Özellikleri
2019 Yeni kasa Toyota RAV4 ilk kez görüntülendi
Toyota ÖTV matrahındaki değişikliği olumlu buluyor
Yeni Toyota Yaris Euro NCAP’ ten 5 Yıldız Aldı
İşte Toyota GR HV Sports
2018 Toyota Auris Touring Sports Freestyle tanıtıldı
2017 Toyota CHR/C-HR Türkiye Fiyatı ve Özellikleri için tıklayınız...
Toyota C-HR alınır mı? Test ve yorum
2017 Yeni Toyota Corolla Test ve Yorum
Yeni Toyota Yaris'in 2017 fiyatı açıklandı
Honda Civic 2017 vs. Toyota Corolla 2017 Karşılaştırma
2018 Toyota Camry tanıtıldı. İşte özellikleri…
Yeni kasa Toyota Yaris 2017 tanıtıldı. Fiyat tahmini…
Toyota Fiyat Listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler