HABERİ İNCELE

TOFAŞ'tan 9 gün ara

HABERİ İNCELE

Tofaş Üretimde Mola Veriyor

HABERİ İNCELE

Tofaş'a Milyar Lira Teşvik!

HABERİ İNCELE

Fiat Doblo’ nun Kuzey Amerika İhracatı 60 Bine Yaklaştı!

Türkiye’de geliştirilerek üretilen Fiat Doblo’ yu Kuzey Amerika pazarına Ram markası altında, ProMaster City ismiyle ihraç eden Tofaş’ ın, ABD ve Kanada’ya gerçekleştirdiği ihracat adedi 60.000’e yaklaştı. Tofaş, Fiat Doblo’nun Ram markalı versiyonu ProMaster City’ den Kuzey Amerika’ya, Ocak 2018 sonu itibariyle 56.199 adet ihracat gerçekleştirdi.

HABERİ İNCELE

Yeni Motor Seçenekli Fiat Pratico 2018 Fiyatı

Fiat Pratico, yepyeni motor seçeneğiyle 2018’e iddialı bir giriş yapıyor. Euro 6 normlarını karşılayan, yeni 1.6 litrelik turbo beslemeli dizel Multijet motor seçeneği, 120 bg güç ve 320 Nm tork değerleriyle Pratico'ya sınıfının en güçlü modeli unvanını kazandırıyor. 100 km'de ortalama 5,1 litrelik yakıt tüketim değeriyle segmentinin en ekonomik aracı olma iddiasını koruyan Fiat Pratico, 1 tona varan taşıma kapasitesi ve 61.400 TL'den başlayan fiyatıyla ticaret erbaplarına sesleniyor.

HABERİ İNCELE

Fiat Doblo’ ya İngiltere’den Üst Üste Üçüncü Kez Ödül!

Fiat Professional Ailesi’nin, Tofaş’ta üretilerek dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen modeli Fiat Doblo Cargo, İngiltere'de gerçekleştirilen "What Van?" ödülleri kapsamında, üst üste üçüncü defa, “Yılın Hafif Ticari Vanı” ünvanını kazandı.

HABERİ İNCELE

Tofaş Mesleki Eğitim Programı’yla Okullara 56 Adet Araç Teslim Etti

Tofaş’ ın üniversite ve lise atölye çalışmalarında kullanılmak üzere başlattığı Mesleki Eğitime Destek Programı kapsamında son teslimat Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ne gerçekleştirildi ve bir adet Fiat Egea üniversite öğrencilerinin kullanımına sunuldu.

HABERİ İNCELE

Fiat Egea İhracatı 200 bin Adede Ulaştı!

Türkiye’nin üçüncü büyük sanayi kuruluşu Tofaş, Avrupa ülkelerinde başarılı satış adetlerine ulaşan Fiat Egea Ailesi ile ihracat atağını sürdürüyor. Egea model ailesinin ihraç edildiği ülke sayısının her geçen gün arttığını hatırlatan Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu, “İlk üretiminden Temmuz 2017 ayına kadar geçen sürede 200 bininci aracımızı ihraç ediyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

HABERİ İNCELE

Tofaş 2017 ilk çeyrekte rekor kırdı!

Tofaş’ın büyüme trendi 2017 yılında da sürüyor. Tofaş’ın Ocak-Mart 2017 üretim adedi 94 bine çıkarken, şirket, üretiminin 79 bin adedini ihraç etti. Tofaş, 2 yıl önce devreye aldığı Fiat Egea Projesi ile Avrupa’ya ihracatını 2017’ nin ilk üç ayında, bir önceki yıla oranla % 44 oranında artırdı.

HABERİ İNCELE

Fiat Egea’ya Avusturya’dan İki Ödül Birden!

Tofaş’ın Bursa fabrikasında ürettiği Fiat Egea model ailesine Avusturya’dan iki önemli ödül birden geldi. Avrupa’da Tipo adıyla satışa sunulan Fiat Egea’nın sedan ve station wagon karoserli versiyonları, ÖAMTC (Österreichische Automobil, Motorrad und Touring Club) tarafından düzenlenen yarışmada birincilik ödüllerine layık görüldü. Fiat, otomobillerin işletme maliyeti ve güvenlik seviyesi göz önünde bulundurularak, 6 farklı kategoride değerlendirildiği Marcus 2017’den iki ödülle dönerek dikkat çekti.

HABERİ İNCELE

Tofaş, Doblo sayesinde ABD’ye ihracatta lider!

Bursa fabrikasında üretilen Fiat Doblo’nun Ram markalı versiyonunu ProMaster City ismiyle ABD’ye ihraç eden Tofaş, 2016 yılında ABD’ye en çok ihracat yapan Türk şirketi oldu. 275 milyon dolarlık ihracat rakamıyla, Türkiye’nin ABD’ye yaptığı toplam ihracatın % 4.2’sini tek başına Tofaş gerçekleştirdi.

HABERİ İNCELE

TOFAŞ'tan jant üreticisi CMS’ye tam not

Türkiye’nin lider, Avrupa’nın önde gelen alüminyum jant üreticisi CMS Grubu, 2016 yılında tedarik zincirindeki başarılı performansı nedeniyle TOFAŞ tarafından “A” notuyla ödüllendirildi

HABERİ İNCELE

Fiat Doblo ve Fiorino, İngiltere’de Sınıflarının En İyisi Seçildi

Tofaş’ın fabrikasında üretilerek dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen, ticari araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılama başarısı gösteren Fiat Fiorino 2017 ve Fiat Doblo 2017’ye İngiltere’den ödül yağdı. Dünyanın önde gelen ticari araç dergilerinden biri olan “What Van?” tarafından düzenlenen organizasyonda üst üste iki yıl “Yılın Hafif Ticari Vanı” ödülünü kazanan Fiat Doblo Cargo’nun yanı sıra Fiat Fiorino Cargo da “Yılın Küçük Ticari Vanı” ödülüne layık görüldü.

HABERİ İNCELE

Tofaş’tan İhracat ve Üretimde Yeni Rekor

Türk otomotiv sanayinin lider kuruluşları arasında yer alan ve 5 dünya markasını Türkiye’de temsil eden Tofaş, 2016 yılı üretim ve ihracat rakamları ile Türkiye otomotiv sektöründe bir rekora imza attı.

HABERİ İNCELE

Yeni Fiat Tipo Almanya'yı salladı 2016-05-12

Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilen Yeni Fiat Tipo/Egea Sedan modelleri, Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen toplantıda Türk basınına tanıtıldı.

HABERİ İNCELE

TOFAŞ'TAN sürücüsüz otomobil

TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu, bugüne kadar Ar-Ge'yi 40 milyon Euro üzerinde yatırım yaptıklarını belirterek, başvurdukları patent sayısının ise 350’yi bulduğunu söyledi.

HABERİ İNCELE

Tofaş hedef büyüttü

Tofaş, Bursa’daki üretim tesislerinde kapasitesinin sınırlarını zorlar hale geldi.