Subaru’dan 6 ay ödeme ertelemeli kredi –Şubat 2017

360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modelleri, 2017 Şubat ayından itibaren “6 ay ödeme ertelemeli kredi” kampanyasıyla satışa sunuluyor.

Subaru ve Garanti Bankası işbirliğiyle 4x4’lük çok özel bir teklif, tüm Subaru modelleri için 2017 Şubat ayında devreye alınıyor. 360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modellerini şimdi satın alıp, 6 ay sonra ödemelere başlayabiliyorsunuz. Ayrıca, özel kredi koşullarının da sunulduğu Subaru modellerine, Şubat 2017 satış kampanyası kapsamında 93.990 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olma şansı sunuluyor.

Subaru’nun kompakt SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV’nin fiyatları 93.990 TL’den başlıyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip Subaru XV’de Comfort, Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Benzersiz tasarımı, üstün performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun zengin mirasını zirveye taşıyan Sport-Tourer modeli Levorg, 142.990 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için yalnızca stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ın fiyatı ise 149.990 TL.

Kendi sınıflarında beklentileri en fazla karşılayan, kullanıcıları tarafından en ideal araç olarak ödüllendirilen Subaru’nun SUV modelleri Forester ve Outback de kampanya kapsamında yer alıyor. İki benzinli ve bir dizel motor seçeneği olan Forester’ın fiyatları 145.990 TL’den başlarken, Outback’in fiyatı 229.990 TL olarak sunuluyor. Dünyanın ilk ve tek boxer dizel motoru, EyeSight teknolojisi ve Lineartronic otomatik şanzıman gibi özellikleriyle Subaru Outback, markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Japon otomobil üreticisinin saf sürüş keyfi yaşamak isteyenlere hitap ettiği 2 kapılı coupé modeli Subaru BRZ 2017 geçirdiği kapsamlı makyaj ile beraber, aktarma organları, süspansiyon sistemi, fren donanımı ve egzoz sistemi yenilendi. Track modu ile sportif sürüş keyfi daha da iyileştirilen Subaru BRZ'de güvenlik standartları iyileştirildi. Yenilenen Subaru BRZ’nin fiyatları 171 bin 990 TL’den başlıyor.

Subaru fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler