Subaru’dan 6 Ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası

360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan 2016-2017 model yılı Subaru modellerinde, “6 ay geç ödemeli kredi” kampanyası Mart ayı sonuna kadar devam ediyor.

Subaru ve Garanti Bankası işbirliğiyle 4x4’lük çok özel bir teklif, 2017 Mart ayı süresince 2016 ve 2017 model tüm Subaru modelleri için geçerli olacak. Subaru müşterileri, 360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere 6 ay sonra başlayabilecekler.

Subaru’nun kompakt SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV’nin fiyat etiketi 114.990 TL’den başlıyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’de Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Benzersiz tasarımı, üstün performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun zengin mirasını zirveye taşıyan Sport-Tourer modeli, EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ın fiyat etiketi, 159.990 TL. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus, Subaru showroomlarında müşterilerini bekliyor.

Gerçek arazi karakteri ile spor otomobil kavramını harmanlayarak yorumlayan Subaru’nun ideal SUV modeli Forester 159.990 TL’lik fiyat etiketi ile başlarken, Subaru’nun Crossover segmentindeki iddialı temsilcisi Outback, 259.490 TL fiyatla sunuluyor. Sürekli Simetrik 4 Çeker sistemi, EyeSight sürüş destek sistemi ve X-Mode teknolojisi gibi özellikleriyle Outback, markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Kapsamlı bir makyaj geçiren Subaru’nun saf sürüş keyfi yaşamak isteyenlere hitap ettiği 2 kapılı coupé modeli 2017 Subaru BRZ’nin, aktarma organları, süspansiyon sistemi, fren donanımı ve egzoz sistemi yenilendi. Track modu ile sportif sürüş keyfi daha da iyileştirilen Subaru BRZ 2017’de güvenlik standartları artırıldı. Yenilenen BRZ’nin fiyat etiketi 188.990 TL’den başlıyor.

2017 Yeni Subaru BRZ Fiyat Listesi ve Özellikleri için tıklayınız...
2017 Makyajlı Subaru WRX ve WRX STI tanıtıldı
2019 Yeni kasa Subaru Forester, testte görüntülendi
Subaru fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler