Subaru Levorg STI geliyor

Subaru Levorg STI özellikleriyle geliyor.

Otomobilin ön kısmında LED’li farlar ve ızgaradaki STI logosu dikkat çekerken, yüksek performanslı Levorg'un Japonya dışında satılıp satılmayacağıyla ilgili ise henüz net bir bilgi yok.

Modelle ilgili tüm detaylar ise önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak.

Modelin ön gösterimi niteliğinde, Tokyo Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Levorg S konseptinde STI logoları, yeni ön ve arka tampon, yeni ön ızgara, yeni tasarlanan marşpiyeller, ön çamurluk hava girişleri, karbonfiberden yapılmış tavan ve yan dikiz ayna kapaklarına yer veriliyordu.

Ayrıca modelde Michelin Pilot Super Sport lastiklere sahip 19 inç BBS jantlar kullanılıyordu. Otomobilin iç mekanında ise spor koltuklar, alkantara kaplı altı düz direksiyon simidi, alüminyum pedallar, kırmızı renkli vurgulanmış detaylara yer veriliyor.

Özel ayarlı spor süspansiyon, 2.0 lt'lik turbo destekli boxer motor, 6 ileri manuel şanzıman ve 4 tekerlekten çekiş sistemi ise diğer dikkat çeken özellikler. Ancak yeni Levorg STI'da daha önce WRX STI'dan bildiğimiz 2.5 lt'lik 305 HP güç üreten turbo ünitenin kullanılma ihtimali de bulunuyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler