Subaru, Gülse Birsel'le atakta... İşte Subaru kampanyası 2016-05-10

Subaru ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel ile atağa geçti

Distribütörlüğünü Bayraktar Grubu’nun yaptığı Subaru, ilk yerli reklam kampanyası için ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel ile anlaştı. 26 Nisan’da gösterimi başlayan reklam filminin senaryosu Birsel tarafından yazılırken başrolde de ünlü oyuncu rol alıyor.

Markanın Türkiye’deki ilk yerli reklam çalışması olmasıyla özel bir öneme sahip olan reklam kampanyası, Subaru’nun Türkiye’deki stratejik atağının ilk yansıması oluyor. #Benimstarım temalı Subaru XV reklam filminde, Gülse Birsel filmde canlandırdığı karakterle izleyenleri gülümsetirken; araba modelinin vaat ettiği konfor, güvenilirlik, yaygın servis, güvenlik ve ileri teknoloji gibi özeliklere de vurgu yapıyor.

Filmde; oyuncu seçmelerini gerçekleştiren yönetici rolüyle kameraların karşısına geçen Gülse Birsel, dayanıklı, güvenilir, her türlü hava ve iklim koşulunda kararlılıkla ekip ile beraber hareket edebilecek bir aday aramaktadır. Uzun ve yorucu geçen oyuncu seçimlerinde bir türlü ikna olmayan Birsel; tüm bu özelliklere aynı anda sahip olan Subaru XV’yi görmesi ile beraber “Ben Star’ı buldum” diyerek kararını veriyor ve reklam sonlanıyor.

Reklam kampanyasının yönetmenliğini Bora Egemen; görüntü yönetmenliğini ise daha önce farklı ülkelerde Subaru reklamlarının çekilmesinde rol almış ünlü isim Stefano Morcaldo üstlenirken yapım şirketi olarak 25 Film ile çalışıldı.

Subaru Fiyatları için Tıklayın 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler