Subaru’ dan 6 ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası

Subaru, 2017 Mayıs ayı kampanyası dâhilinde “6 ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası” fırsatı sunuyor.

Subaru ve Garanti Bankası işbirliğiyle 4x4’lük çok özel bir teklif, 2017 Mayıs ayı süresince tüm Subaru modelleri için geçerli olacak. Subaru müşterileri, 360 Derece Güvenlik ve Sürüş Keyfi sunan Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere altı ay sonra başlayabiliyorlar.

Subaru’ nun kompakt SUV sınıfında yer alan modeli 2017 Subaru XV’ nin fiyatı 114.490 TL’den başlıyor. 1.6 litrelik benzinli Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’ de Elegance ve Premium donanım seçenekleri mevcut.

Benzersiz tasarımı, üstün performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’ nun zengin mirasını zirveye taşıyan Sport-Tourer modeli, EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ ın fiyatı, 159.990 TL. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus, Subaru bayilerinde sizleri bekliyor.

Gerçek arazi karakteri ile spor otomobil kavramını harmanlayarak yorumlayan Subaru’ nun ideal SUV modeli Forester fiyat etiketi 159.990 TL'den başlarken, Subaru’ nun Crossover segmentindeki iddialı temsilcisi Outback, 259.490 TL fiyat etiketi ile sunuluyor. Simetrik Sürekli Dört Çeker sistemi, EyeSight sürüş destek sistemi ve X-Mode teknolojisi gibi özellikleriyle Outback, markanın amiral gemisi olmayı sürdürüyor.

Kapsamlı bir makyaj geçiren Subaru’ nun saf sürüş keyfi yaşamak isteyenlere hitap ettiği 2 kapılı coupé modeli 2017 Subaru BRZ’ nin, aktarma organları, süspansiyon sistemi, fren donanımı ve egzoz sistemi yenilendi. Track modu ile sportif sürüş keyfi daha da geliştirilen Subaru BRZ’ de güvenlik standartları artırıldı. Yenilenen BRZ’ nin fiyatları 188.990 TL’den başlıyor.

İşte Yeni Subaru Outback 2017-2018 MY, Fiyat Ne Olur?
2017 Yeni Subaru XV özellikleri ve fiyatı için tıklayınız...
Yeni Subaru XV ve Impreza çarpışma testinden en yüksek puanları aldı
Subaru 2017 Nisan Kampanyası – Fiyat Listesi
Subaru fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler