Rolls Royce Wraith Black Badge Türkiye’de - Fiyatı açıklandı

Rolls Royce Motor Cars İstanbul, zamanın doğallığı ile kucaklaşan ilk Wraith Black Badge' i Türkiye'ye getirdi. Peki, Dünyanın en pahalı 10 arabası listesinde yer alan Rolls Royce Wraith Black Badge fiyat etiketini tahmin eden var mı?

20 Haziran akşamı, İstanbul Rolls Royce Motor Cars Kuruçeşme'de, ev sahipliğini İstanbul Rolls Royce Motor Cars başkanı Artuğ Aysal ve marka müdürü Hilal Aysal'ın yaptığı organizasyonda Wraith Black Badge modeli tanıtıldı.

Rolls Royce' un diğer yüzü olan Black Badge, daha koyu, iddialı ve lüksün yeni tanımı olarak tanımlanıyor. Kurtarıcı Wraith gecenin ruhunu yansıtarak sürücüsüne eşlik eden eşsiz müttefik oluyor.

Güçlü ve çaba harcanarak yapılan dokunuşlar ile duygu ve duyumların dışa vurumu boğaz manzaralı showroom ‘da son derece lüks siyah bir kulübe dönüştü.

Rolls Royce Motor Cars' ın kalıcı bespoke modellerinden olan Wraith Black Badge, hem görünüm hem de mühendislik bakımından özgün dönüşümün ilk ve en etkin olanlarından birisi.

Klasik anlamdaki forma tamamen arkasını dönmeden mühendislikten yoğun etkiler alarak farklı tarz üreten Rolls-Royce şekillenen tutkuları, mekanik sanat diliyle ifade ediyor.

Bu şekilde kurulan mutlak bir uyumu gözler önüne seriyor.

Rolls-Royce Wraith ve Ghost' un mevcut olan Black Badge sürümleri, bu aydan itibaren Türk koleksiyonerlerine teslim edilecek.

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul' un sahibi olan Artuğ Aysal, Wraith Black Badge' i İstanbul'da tanıtırken yaptığı açıklamada; "Black Badge Rolls-Royce markasının günümüz dünyası içinde yaşayan, çarpıcı ruhlarıyla hareket eden insanlara hitap eden bir yönü. Black Badge ruhunu, şu anda Türkiye'de yaşamak sadece olağanüstü" dedi.

Rolls Royce' un coşkulu ruhu, daha koyu bir estetikle ön ızgara çevresinin, bagaj kapağının, alt hava girişindeki son işlemci ve egzoz borularının, daha koyu bir metale dönüşmesinde kendini gösteriyor.

Buna ek olarak, her Black Badge motorlu otomobilin ön, yan ve arkasındaki ünlü Double R rozeti, Rolls-Royce' un 'Black Badge' isimli alternatif gerçekliğe girmesiyle öne çıkıyor ve siyah zemin üzerinde gümüş halini alıyor. Rolls Royce, Black Badge modeli ile karakterinin daha koyu köşesine erişmeyi hedefledi ve markasının simgesini değiştirdi.

Rolls-Royce ‘’Black Badge’’ modelinde benzersiz kişisel tarz ve anlayışını yan yana getirirken, bu yenilikçi anlayış ile otomobil dünyasının ekolü olarak kalmayı sürdürüyor.

Rolls Royce Wraith Black Badge başlangıç fiyat etiketi vergiler dâhil 971 bin Euro ve kişiye özel hazırlanabiliyor. Türkiye'ye gelen aracın satış fiyatı aksesuar ve vergiler dâhil 1 milyon 88 bin 883 Euro’dan satışa sunuluyor.

Lüks otomobilde son nokta: Rolls-Royce Sweptail
İşte dünyanın ilk elmas kaplamalı boyalı aracı Rolls-Royce Elegance
Rolls Royce fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler