HABERİ İNCELE

Volkan Demirel'in yeni arabası; Rolls Royce Wraith Black Badge

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel 6 milyon liraya yeni araba satın aldı.

HABERİ İNCELE

Rolls-Royce'tan Yeni Cullian Karşınızda!

HABERİ İNCELE

Rolls-Royce'un Yeni Suv Aracının adı ''Cullinan''

Rolls-Royce zahmetsiz bir biçimde sizi yolculuklara çıkaracak ve lüksü yeniden tanımlayacak olan Suv aracını 3 yıl önce Financial Times'da çıkan yazıyla duyurmuştu. O günden bugüne bütün dünya yeni ve farklı Rolls-Royce'un gelişini bekliyordu. Bugün bu bekleyiş sona erdi. Rolls-Royce, yeni motorlu aracının isminin ''Cullinan'' olacağını duyurdu.

HABERİ İNCELE

Rolls-Royce Çok Özel Otomobili Teslim Etti

Rolls-Royce, güzel bir çiçeğin renginde tasarladığı yeni bespoke otomobili teslim etti.

HABERİ İNCELE

2018 Yeni Rolls-Royce Phantom Özellikleri ve Fiyatı

Ve sonunda, 3 boyutlu lüks Mimari'nin otomobil dünyasındaki ilk örneği Rolls-Royce Phantom VIII. tüm dünyaya canlı yayında tanıtıldı. 2018 Yeni Rolls-Royce Phantom VIII Fiyatı…

HABERİ İNCELE

2018 Rolls-Royce Cullinan Nürburgring'de görüntülendi

Rolls-Royce' un ısrarla "SUV değil, HSV (Yüksek Gövdeli Araç)" olarak adlandırdığı Cullinan, markanın en geniş ve en lüks aracı olacak. Birkaç ay içerisinde tanıtılacak olan model test esnasında görüntülendi.

HABERİ İNCELE

Rolls Royce Wraith Black Badge Türkiye’de - Fiyatı açıklandı

Rolls Royce Motor Cars İstanbul, zamanın doğallığı ile kucaklaşan ilk Wraith Black Badge' i Türkiye'ye getirdi. Peki, Dünyanın en pahalı 10 arabası listesinde yer alan Rolls Royce Wraith Black Badge fiyat etiketini tahmin eden var mı?

HABERİ İNCELE

Lüks otomobilde son nokta: Rolls-Royce Sweptail

Rolls-Royce 103EX Vision aracının lansmanını yaptığında, gelecekte Rolls-Royce sahiplerini nasıl bir aracın beklediğinin ilhamını verdi.

HABERİ İNCELE

İşte dünyanın ilk elmas kaplamalı boyalı aracı Rolls-Royce Elegance

Rolls-Royce ‘Dünyanın ilk elmas kaplamalı boyasıyla boyanmış Elegance modelini sergileyerek sadece onların “hayalin ötesini yaratabileceklerini” ve lüks araç anlayışının geldiği son noktayı gösterdi.

HABERİ İNCELE

Top 5 En İyi Novitec Egzoz Sesi!

Süper spor otomobillerin dünyaca ünlü modifiye uzmanı Novitec’in Top 5 en güzel egzoz sesi çıkaran araçları videomuzda bulabilirsiniz…