Renault'tan süper Ağustos kampanyası 2016-07-19

2016 Renalut Clio ve Megane Ağustos kampanyası ve Fiyat listesi açıklandı

Renault Kampanyaları 2016
Renault, Ağustos ayı kampanyalarıyla sıfır km binek otomobil ve ticari araç modellerinde cazip finansman olanakları ve nakit alımlara özel indirimler sunuyor.

Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB’ lere Özel Kampanya Fırsatları
Renault Temmuz ayı kampanyasıyla, Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB modellerinde; ister şimdi al 2017’de öde, ister 24.000 TL kredi, 24 aya kadar vade, %0 faiz oranıyla finansman üstelik 3.000 TL takas indirimi ile satın alma fırsatı sunuyor.

Ağustos ayında Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB modellerinin perakende satın alımlarında kullanılacak krediler için 2 farklı finansman seçeneği sunulmaktadır. Dileyenler maksimum 75.000 TL kredi ve 48 ay vade için Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0,99* faiz oranından faydalanarak kredi taksitlerinin ilk ödemelerini Ocak 2017’ ye erteleyebilirlerken, dileyenler ise kredi taksit ödemelerine hemen başlayarak maksimum 24.000 TL’ye kadar 24 ay vade için Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0* faiz fırsatından yararlanabilirler. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 75.000 TL kredi ve 48 ay vade için Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0,99* faiz oranı bulunmaktadır.

Kampanya kapsamındaki cazip faiz oranlarına ek olarak, tüm marka ve modelden aracını takasa vererek yerine sıfır km bir Renault Talisman veya Yeni Renault Megane HB satın almayı tercih edenlere 3.000 TL ilave indirim fırsatı sunulmaktadır.

Vergi levhası sahiplerine özel olarak Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB modellerinde, araç fatura bedelinin %100’üne kadar finansman fırsatı sunan Renault Plan kampanyası bulunmaktadır.

Renault kampanya bilgisi:
Finansman kampanyası ve takas desteği, tüm model yıllarındaki Renault Talisman ve Yeni Renault Megane HB modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Takas indirimi, finansman kampanyası ile birlikte kullanılabilir ve sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

* 24.000 TL 24 ay 0% BAMO; %0.04, BYMO ; % 0.51
75.000 TL 48 ay 0,99% BAMO;% 1.20, BYMO ; % 15.35

Renault Kadjar ve Renault Captur’lara Özel Kampanya Faiz Oranı
Temmuz ayı Renault kampanyası kapsamında tüm model yıllarındaki Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinin satın alımlarında, maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar vade ile kullanılan kredilerde Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %1,09* faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak perakende Renault Kadjar ve Renault Captur satın alımlarında 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault kampanya bilgisi:
Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kadjar ve Renault Captur modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

*48.000 TL 48 ay %1,09 BAMO : %1.33, BYMO : %17.21

Sıfır km Renault Kangoo’lar Sıfır Faiz Fırsatıyla
Ağustos ayında tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin satın alımlarında, maksimum 24.000 TL kredi, 12 aya kadar veya 20.000 TL kredi, 15 aya kadar Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0* faiz fırsatı sunulmaktadır. Daha fazla vade talebi için maksimum 48.000 TL kredi, 48 aya kadar Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0,99* faiz oranı bulunmaktadır. Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault kampanya bilgisi:
Finansman kampanyası, tüm model yıllarındaki Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

*24.000 TL 12 ay %0 TAMO : %0.65, TYMO : %8.14
20.000 TL 15 ay %0 TAMO : %0.64, TYMO : %7.97
48.000 TL 48 ay %0,99 TAMO : %1.13, TYMO : %14.48

%0 Faizle Renault Master ve Renault Trafic Fırsatı
Ağustos  ayında, Renault Master ve Renault Trafic satın almak isteyenler, sıfır faiz fırsatından yararlanabilir. Kampanya kapsamında %0* faiz ile kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ve vade seçeneği 20.000 TL ve 20 aydır. Daha fazla kredi talebi bulunan Renault Master ve Renault Trafic müşterileri ise maksimum 48.000 TL kredi için 48 ay vadeye kadar Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %1,09* faiz fırsatından faydalanabilirler. Renault Finansman kampanyasına dahil olmadan yapılacak Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında 2.000 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Renault kampanya bilgisi:
İlgili kampanya, Renault Master ve Renault Trafic ürün grubundaki ticari araçların satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.07.2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

*20.000 TL 20 ay %0 TAMO : 0.49%, TYMO : %6.02
48.000 TL 48 ay %1,09 TAMO : 1.24%, TYMO : %15.93

BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı
TAMO : Ticari Aylık Maliyet Oranı, TYMO : Ticari Yıllık Maliyet Oranı

Renault’dan Nakit Alımlara Özel İlave İndirimler
Renault Ağustos ayı finansman kampanyalarından yararlanmadan yapılan Renault Kadjar, Renault Captur, Renault Kangoo Multix, Renault Kangoo Express, Renault Master ve Renault Trafic satın alımlarında, nakit alım indirimleri sunuluyor. Renault Kadjar, Renault Captur, Renault Master ve Renault Trafic’lerde 2.000 TL, Renault Kangoo Multix ve Renault Kangoo Express’ lerde ise 1.500 TL nakit alım indirimi bulunuyor.

İlgili indirimler, belirtilen modellerin finansman kampanyası kullanılmadan gerçekleşen satın alımlarında geçerlidir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanyalı faiz oranları ile birlikte kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2016 tarihine kadar, katılımcı Renault yetkili satıcılarında geçerlidir.

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler