Renault Trucks Kâr Kaplanı Kampanyası 2016-09-14

Renault Trucks, sonbahara özel kampanyası ile 19 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında 2016 model Euro 6 araçlar, 24 aya kadar %0 faiz avantajı sunuyor. Üstelik kampanyaya dâhil ücretsiz dört bakım paketi ile kârlılığınız katlanıyor.

Yakıt tasarrufu ve düşük işletim maliyetleri ile her zaman kârlılığınızı arttırmayı hedefleyen Renault Trucks, sonbahar kampanyası sayesinde satın alma avantajını da birlikte sunuyor. 2016 Sonbaharına özel hazırlanan kampanya ile filonuzu en kârlı şekilde Euro 6 standartlarına yükseltmek elinizde.

Renault Trucks’ın Kâr Kaplanı kampanyası, 10 bin Euro peşinat ile 24 aya kadar yüzde sıfır faiz oranı avantajı sağlıyor. Ayrıca 36 ayda % 0,10 ve 48 ayda % 0,18’den başlayan düşük faiz alternatifleriyle sunulan kampanya kapsamında 70 bin Euro, 75 bin Euro ve 80 bin Euro’luk kredi desteği alınabiliyor. 19 Eylül – 31 Ekim arasında geçerli olan kampanyada aracın trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yıl boyunca yapılacak 4 bakım da hediye ediliyor.

Kâr Kaplanı kampanyası ile ilgili açıklama yapan Renault Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Özkan Çelik; “Renault Trucks olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm avantajlara Euro 6 standartlarında devam ediyoruz. 2015 yılından bu yana Euro 6 standartlarındaki çekicilerimizi müşterilerimize sunmakta ve büyük ilgi görmekteyiz. Bu nedenle yıl bitmeden müşterilerimize birçok avantajı bir arada sağlayarak Euro 6 standartlarına geçmelerini amaçladık. Yeni kampanyamız ile Renault Trucks olarak 2016 model Euro 6 çekicilerimizi hem 0 faiz, hem de bakım avantajlarıyla sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Stoklarla sınırlı kampanyanın kredilendirme hizmeti ise VFS Finansman tarafından uygulanıyor



Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler