Renault Trucks Kampanyası, ÖTV indirimi ile çifte avantaj sunuyor

Renault Trucks’ın Euro 6 çekicilerine yönelik düzenlediği kasım ayı kampanyası, ÖTV indirimi ile çifte avantaj sunuyor.

Euro 6 araçlara geçişi teşvik etmek üzere özel bir kampanya düzenleyen Renault Trucks, birçok fırsatı bir arada sunuyor. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek kampanya, hem 24 aya kadar yüzde 0 faiz avantajı hem de kampanyaya dâhil ücretsiz dört bakım paketi ile cazip bir fırsat yaratıyor. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda onaylanan ÖTV indirimi düzenlemesi ile kampanyanın kârlılığı ikiye katlanıyor.

Renault Trucks’ın Kâr Kaplanı kampanyası, 10 bin Euro peşinat ile 24 aya kadar %0 faiz oranı avantajı sağlıyor. Ayrıca 36 ayda %0,10 ve 48 ayda yüzde 0,18’den başlayan düşük faiz alternatifleriyle sunulan kampanya kapsamında 70 bin Euro, 75 bin Euro ve 80 bin Euro’luk kredi desteği alınabiliyor. 30 Kasım’a kadar geçerli olan kampanyada aracın trafiğe çıkış tarihinden itibaren 2 yıl boyunca yapılacak dört bakım da hediye ediliyor. Kampanyanın bu avantajları ile birlikte ÖTV indirimi yasası, Renault Trucks Euro 6 çekicileri daha da cazip kılıyor.

Renault Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü Özkan Çelik, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada; “TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen maddeyle sağlanan ÖTV indirimi, ticari yük taşımacılığında kullanılan araçların yenilenmesi için büyük avantaj sağlıyor. Öte yandan Renault Trucks olarak da Euro 6 normlarına geçişi teşvik edecek çok özel bir kampanya sunuyoruz. Hem ÖTV indirimi hem de kampanyamız sayesinde çok kârlı bir satın alma planı öneriyoruz” dedi.

ÖTV indirimi yasası ile birçok çekici ve kamyonun değiştirileceğini belirten Çelik; “ÖTV indiriminin teşviki ile yapılacak yeni araç alımlarını düşündüğümüzde piyasada oluşacak hareketlenme ticari araçlar sektörünü olumlu etkileyecek. Bu zaman zarfında biz de Euro 6 çekiciler için sunduğumuz kampanya ile hem müşterilerimizi desteklemeyi hem de bu fırsatı daha da avantajlı hale getirmeyi hedefliyoruz” diye belirtti.

Stoklarla sınırlı kampanyanın kredilendirme hizmeti ise VFS Finansman tarafından uygulanıyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler