Renault Ağustos Ayı Kampanyaları 2016-08-03

Renault, Ağustos ayı kampanyası dahilinde Talisman, Yeni Megane Hatchback-HB, Kadjar ve Captur’da özel faiz oranları ve fırsatlar sunuyor.

Talisman ve Yeni Megane HB’ lere özel fırsatlar

İster şimdi al 2017’de öde, ister 24 bin TL 24 aya kadar yüzde 0 faizle üstelik 3 bin TL takas indirimi ile…

Ağustos ayında 2016 Talisman ve Yeni Megane HB modellerinin perakende satın alımlarında kullanılacak krediler için 2 farklı finansman seçeneği sunulmaktadır. Dileyenler maksimum 75 bin TL kredi ve 48 ay vade için Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0,99* faiz oranından faydalanarak kredi taksitlerinin ilk ödemelerini Ocak 2017’ ye erteleyebilirlerken, dileyenler ise kredi taksit ödemelerine hemen başlayarak maksimum 24 bin TL’ye kadar 24 ay için Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0* faiz fırsatından yararlanabilirler. Daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 75 bin TL kredi ve 48 ay vade için Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile %0,99* faiz oranı bulunmaktadır.

Cazip faiz oranlarına ek olarak, tüm marka ve modelden aracını takasa vererek yerine sıfır km bir Talisman ya da Yeni Megane HB satın almayı tercih edenlere 3 Bin TL ilave indirim fırsatı sunulmaktadır. 

Vergi levhası sahiplerine özel olarak Talisman ve Yeni Megane HB’lerde, araç fatura bedelinin yüzde 100’üne kadar finansman fırsatı sunan Renault Plan kampanyası bulunmaktadır.