Renault 2017 Mart Kampanyaları

Renault, tüm modellerinde 2017 Mart ayına özel faiz oranları ve indirimli fiyatlar sunuyor.

Mart ayında, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında, yüzde 0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor!

Finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dâhil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Renault hafif ticari araçlara özel faiz oranları

Mart ayında, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında, yüzde 0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor!

Finansman kampanyasına dâhil olmadan yapılacak Master ve Trafic satın alımlarında 2 bin TL, Kangoo satın alımlarında 1.500 TL’lik nakit alım indirimi uygulanmaktadır.

Finansman kampanyası, tüm Renault hafif ticari araç modellerinin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez ve nakit alım indirimli fiyatlar ile birlikte kullanılamaz. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dâhil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

TALISMAN, KADJAR VE MEGANE HB’lere özel fırsatlar

2017 Mart ayında, 2016 model yıl Talisman, Kadjar ya da Megane HB sahibi olmak isteyenler, hem avantajlı fiyatlardan hem de bu aya özel faiz oranlarından faydalanıyorlar!

İlgili kampanya kapsamında 2016 model yılı Megane HB Joy 1.6 16V 115 bg 59.550 TL, Kadjar Touch 1.2 Turbo 130 bg 81.650 TL, Talisman Touch 1.5 dCi 110 bg 102.850 TL’lik fiyatlarıyla showroomlarda sizleri bekliyor.

Özel fiyatlara ek olarak maksimum 30.000 TL kredi ve 15 ay vade için %0 (Aylık BMO; %0.07, Yıllık BMO; %0.79) faiz ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen düşük faiz oranları ile kredi fırsatı da sunuluyor. (BMO; Bireysel Maliyet Oranı)

Belirtilen fiyatlar,  ilgili modellerin 2016 model yılı kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır ve sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Belirtilen koşullar, 2016 model yılı Talisman, Kadjar ve Megane HB’ler için geçerlidir. 2017 model yılı araçlar ilgili fırsatlardan yararlanamazlar. Finansman kampanyası, tüm Renault binek otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Benzinli CLIO ve MEGANE modellerine özel fiyatlar

Mart ayında benzinli motorlu bir Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB ya da Megane Sedan satın almak isteyenler, benzinli Clio’larda 2.000 TL, benzinli Megane’larda 3.000 TL’ye varan ekstra indirimlerden yararlanıyorlar !

Avantajlı fiyatlar sadece perakende satın alımlarda geçerlidir. Kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

CLIO ve MEGANE modellerinde metalik renk farkı yok

Mart ayına özel olarak tüm Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB ve Megane Sedan modellerinde, metalik renk seçeneği Renault’dan hediye !

Belirtilen modellerde metalik ve opak renk tercihlerinde fiyat farkı bulunmamaktadır. Metalik renk hediyesi, sadece perakende satın alımlarda uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.03.2017 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Renault Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Renault – Reno fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler