Range Rover SVAutobiography örtüsünü kaldırdı

En lüks Land Rover sadece uzun aks mesafesiyle satışa sunulacak.

2017 Los Angeles Otomobil Fuarı' nın kapılarını açmasına kısa süre kala Land Rover, Range Rover SVAutobiography isimli en lüks ve en pahalı modeli üzerindeki örtüyü dijital ortamda kaldırdı.

Sadece uzun aks mesafeli versiyonu ile sunulacak olan model arka koltuklarda 1.2 metrelik diz mesafesi sunarken 2018 model yılı için güncellenen diğer Range Rover modellerinde görülen ufak değişimlere de sahip. Diğer modellerden SVAutobiography modelini farklılaştıran arka koltuklar 40 dereceye kadar geriye yatırılabiliyor ve tasarımları da farklı.

Arka büyük kapıları manuel olarak kapatmanız gerekmeden arka koltukların ortasında yer alan konsola eklenen düğmelere basılması yeterli. Arka koltuklar için sunulan tepsiler de elektrikli olarak kumanda edilebilirken yük taşımak istenirse arka koltuklar elektrikli olarak ileriye doğru da katlanabiliyor. Ayrıca araçta elektrikli olarak kaydırılabilen ahşap bagaj zemini de yer alıyor.

Range Rover SVAutobiography diğer özellikleri arasında, arka koltuk eğlence sistemi kapsamında gelen 10 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranlar, ayak desteklerine kadar ısıtmalı olan masaj fonksiyonlu koltuklar ve bir çift şampanya şişesi alabilen buzdolabı bulunuyor. Ayrıca arka konsolda da Zenith marka bir saat yer alıyor.

Land Rover' ın Touch Pro Duo olarak adlandırdığı son nesil bilgi eğlence sistemi de 10 inç büyüklüğe sahip iki adet dokunmatik ekranıyla geliyor.

Range Rover SVAutobiography İngiltere pazarı için başlangıç fiyatı motor seçeneğine göre 167.850 ile 177.030 Sterlin arasında değişiyor.

2018 Range Rover Sport Plug-In Hybrid ve SVR tanıtıldı
İşte 518 beygirlik V8 Land Rover Discovery SVX
Yeni 2017 Land Rover Discovery satışa sunuldu – Türkiye fiyatı
Yeni Range Rover Velar video tanıtımı
2017 Range Rover Sport 2.0 Dizel Türkiye fiyat listesi açıklandı
Land Rover/Range Rover fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler