Peugeot 508 SW, Peugeot e-Legend Concept ve Peugeot Plug-In Hybrid Paris'te

Fransız otomobil üreticisi Peugeot, ev sahibi olduğu Paris Otomobil Fuarı'nda gövde gösterisi yapacak. Bu doğrultuda fuarda 3 dünya lansmanı gerçekleştirecek marka, Peugeot 508 SW, Peugeot e-Legend Concept ve Peugeot Plug-In Hybrid motor'un tanıtımlarını yapılaca

Fransız otomobil üreticisi Peugeot, ev sahibi olduğu Paris Otomobil Fuarı'nda üç dünya lansmanı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamaya göre, 4 Ekim'de başlayacak Paris Otomobil Fuarı'nda Peugeot 508 SW, Peugeot e-Legend Concept ve Peugeot Plug-In Hybrid motor'un dünya tanıtımları yapılacak.

Yeni Peugeot 508 modelinin station wagon gövde seçeneğinin tanıtılacağı fuarda, markanın elektrikli otomobillerine ve otonom sürüş teknolojisinin geleceğine ışık tutan Peugeot e-Legend Concept modeli de ilk kez yakından görülebilecek.

YENİ HIBRID MOTORLAR 2019'DA SATIŞTA

Fuar kapsamında Peugeot ayrıca, yeni şarj edilebilir hibrit motorlarını da tanıtacak. Hybrid ve Hybrid4 olmak üzere iki yeni versiyon, Peugeot 508 ve 3008 modellerinde 2018 yılının ikinci yarısında satışa sunulacak.

Fransız aslan, yeni model ve teknolojilerinin yanı sıra, fuarda 108, 208, 308, 508, Rifter ve SUV modeller 2008, 3008, 5008 olmak üzere tüm ürün gamını ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Peugeot standında, yeni marka elçisi "Aslan"ın yanı sıra en güncel Peugeot Cycles ve Peugeot Motocycles ürünleri de yer alacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler