Pamukkale Turizm'den açıklama: Seferlerde değişiklik yok!

Ekim ayında konkordato talep eden Pamukkale Turizm'in dün mahkeme tarafından iflasına karar verildiğine ilişkin iddiayla ilgili açıklama yaptı.

Ekim ayında konkordato talep eden Pamukkale Turizm'in dün mahkeme tarafından iflasına karar verildiğine ilişkin iddiaya ilk açıklama bugün geldi. Firmadan yapılan açıklamada hukuki sürecin devam ettiğine vurgu yapılırken seferlerde ise hiçbir değişiklik olmadığı belirtildi.

Pamukkale Turizm iflas mı etti? 

Pamukkale Turizm'in ekim ayında üç ay geçici mühlet aldığı konkordato davası görüldü. Ajanslara düşen bilgiye göre ise İzmir 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, konkordato talebinin reddine karar vererek geçici mühlet kararını uzatmadı.

Konkordatonun başarıya ulaşamayacağının ve firmanın ticari faaliyetlerini sürdürmesine imkan olmadığının anlaşılması üzerine Pamukkale Turizm'in iflasına karar verildiği iddia edildi.

Konuyla ilgili Pamukkale firması ise farklı bir açıklama yayınladı.

Seferlerde değişiklik yok!

Pamukkale Turizm tarafından yapılan açıklama:

Ülkemizin ulusal bir değeri, Pamukkale Turizm olarak sizleri sevdiklerinize ulaştırmaya devam etmek üzere çabamızı sürdürmekteyiz. Bir süredir yaşadığımız olumsuzlukları aşabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz başvurular ve hukuki süreçler devam etmektedir. Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, bu döneme özel faaliyet iznimiz alınmıştır. Tüm çalışmalarımız normal seyrinde devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de standartlarımızdan taviz vermeyeceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden tüm yolcularımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Destekleriniz için yürekten teşekkürler.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler