Onun zamanı şimdi başlıyor; Yeni Honda Civic

2017 Yeni Kasa Honda Civic yenilikleriyle büyük ilgi topladı

Yeni Honda Civic Sedan "Onun zamanı şimdi başlıyor" rekam kampanyasıyla Türkiye'de satışa sunuldu. 

2017 Yeni Honda Civic, yeni görünümü ile büyük sükse yapacak. Tasarımda büyük değişiklere uğrayan ünlü otomobil üreticisi Honda, popüler modellerinden biri olan Civic’i uzun çalışmalar sonunda makyajladı. Son çıkarttığı tmodel ile her ne kadar yüksek satış rakamlarına ulaşmış olsa da bir çok kişi tarafından tasarım olarak Honda Civic'i yetersiz bulunmuştu. 2017 yeni kasa için daha köklü değişikliklere gitmek isteyen Honda bu konuda ciddi adımlar atarak Civic’in tüm çizgilerini baştan aşağı değiştirdi ve geliştirdi. 2017 Ocak ayı itibarı ile satışa çıkacak olan Yeni Kasa Honda Civic, farklı bir tasarıma sahip olmasıyla büyütk dikkat çekiyor  Tasarımdaki değişiklik sadece dış değil aynı zamanda iç kısmı da yakından ilgilendiriyor. Çünkü konsol tamamı ile yenilenirken, konfor ise çok daha üst noktaya çıkarılmış.

Honda Civic; Sedan ve Hatchback Olarak Geliyor!
Türkiye’de de Honda özellikle Civic modelinin hayranının  fazla olması, 2017 model Civic’in Türkiye pazarında da yer almasında önemli pay sahibi oluyor. Hem sedan hem hatchback olarak sunulacak olan Civic, iki farklı kasa olarak alınabilecek. Spor otomobil sevenler için Hatchback çok ayrıcalıklı bir model görünümünde olsa da motor olarak yeterli görülmemesi büyük eleştiri konusu. Honda Civic’te en yüksek 1,6 motor hacmi yer alıyor. Performans aracı alacak olanlar bu konuda çekimser kalabilir. Honda’nın önümüzdeki günlerde yeni motor seçenekleri sunması bekleniyor. 

2017 Yeni Honda Civic Sedan Yorum, Test ve Fiyat Listesi için Tıklayınız…

2017 Yeni Kasa Honda Civic Fiyatı 
Yeni Honda Civic'in fiyatı da büyük merak konusu oldu. bu kadar şık tasarımdaki Honda Civic’e 2017 itibarı ile sahip olmak isteyenler en az 75 Bin lirayı gözden çıkarmak zorunda... Türkiye’de 75 Bin liradan başlayan anahtar teslim fiyatları ile satılacak olan Honda Civic, motor ve donanım seçeneklerine göre fiyat bilerlenecek. Yeni Honda Civic 3 farklı motor seçeneği yer alırken, fiyatın 75 Bin ile 95 Bin TL arasında olacağı vurgulandı. Civic için ek donanımlar maliyeti daha da arttırabilir.

Yeni Kasa 2017 Honda Civic satış fiyatı listesinde LPG seçeneğinin olması dikkat çekiyor. Dizel olmadığı için tasarruflu olmayacağını düşünenler, Honda Civic 2017’yi LPG’li olarak satın alabilecekler. Eğer Honda Civic LPG motor seçeneğini tercih ederseniz başlangıç fiyatı 81 Bin lira olacak.

Onun zamanı şimdi başlıyor; Yeni Honda Civic Sedan reklam filmi 

 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler