NİSSAN LEAF’ e Çarpışma Testinden Beş Yıldız!

NİSSAN Intelligent Mobility vizyonunun ikonu yeni NİSSAN LEAF 2018, ‘Japonya Yeni Otomobil Değerlendirme Programı’ tarafından çarpışma anındaki güvenlik kriterleri kapsamında 94,8 puan aldı.

Yeni NİSSAN LEAF 2018, ‘Japonya Yeni Otomobil Değerlendirme Programı’ndan en yüksek derecelendirme notu olan 5 yıldız alarak sahip olduğu güvenli araç algısını tescil ettirdi.

Son derece güvenli bir gövde mimarisi, altı adet SRS hava yastığı, destekli başlıklara ve sırtlıklara sahip koltuklar, ön koltuklar dışında arka koltuk sırasındaki dış taraftaki koltuklarda ön gergili ve sıkışma önleyiciye sahip emniyet kemerleri olmak üzere kapsamlı güvenlik unsurları yeni NİSSAN LEAF 2018’ e 5 yıldız kazandırdı.

Otonom sürüş teknolojisi ProPilot ile donatılan yeni NİSSAN LEAF 2018 ‘Japonya Yeni Otomobil Değerlendirme Programı’ndan olası bir çarpışma anında yolcu güvenliği anlamında 94,8 puan aldı.

Avrupa’da 12 Dakikada Bir NİSSAN LEAF Satılıyor

NİSSAN Intelligent Mobility kavramının en yeni ikonunu tamamen elektrikli ve 0 emisyonlu yeni NİSSAN LEAF oluşturuyor. 2010’dan bu yana 300.000 adedin üzerinde satan NİSSAN LEAF, dünyanın en ünlü elektrikli aracı olarak öne çıkıyor.

Temiz ve sürdürülebilir mobilite çalışmalarına aralıksız devam eden NİSSAN, Avrupa’da bu ay itibariyle satışa sunulan ikinci nesil NISSAN LEAF 2018 ile elektrikli araçlarla ilgili ezberleri bozuyor.

Yeni NİSSAN LEAF 2018’ in Avrupa genelinde sipariş adedi 19.000’i aşarken, 13.000 adet araç henüz yetkili satıcılara ulaşmadan, siparişler üzerinden satıldı. Yeni NİSSAN LEAF sahip olduğu bu satış rakamlarıyla Avrupa genelinde 12 dakikada bir satış ortalamasıyla, Avrupa'nın en hızlı satılan elektrikli aracı oldu.

Yeni Nissan Qashqai-Kaşkai Alınır Mı? İşte Özellikleri
2018 Yeni Kasa Nissan Qashqai-Kaşkai Fiyat Listesi ve Özellikleri
2018 Nissan Leaf Fiyat ve Özellikleri
2017 Makyajlı Nissan X-Trail Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı
2017 Seat Ateca vs Nissan Qashqai – Karşılaştırma, Test ve Yorum için tıklayınız...
2017-2018 Nissan X-Trail makyajlı kasa özellikleri ve fiyatı
Yeni kasa Nissan Juke’un detayları belli olmaya başladı
Nissan’dan köpekli ailelere özel X-Trail 4Dogs
Nissan fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler