Mercedes-AMG A45 Modelleri, Herkesle Yarışmaya Kararlı

Lamborghini Huracan, Ferrari California ve Audi R8 bunlardan yalnızca bazılarını kapsıyor.

Mercedes-AMG A45, ateşli hatchback fikrini yepyeni boyutlara ulaştıran bir model. 376 beygir güç üreten 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motora sahip otomobil, ürettiği gücü dört tekere birden aktarıyor. Otomobilin yeteneklerini, yukarıda yer alan video net biçimde ortaya koyuyor. BMW M5, Lamborghini Huracan, Jaguar F-Type ve daha birçok modele karşı yarışan araç, etkileyici bir performans sunmakta.

A45 modelleri bu videodaki tüm yarışları kazanamıyor fakat yine de ortaya iyi bir şov koyuyor. Araç, kaybettiği yarışlarda bile süper otomobillerle arasına çok fazla mesafe girmesine izin vermemekte gayretli. Videoda boy gösteren A45’ler arasında bir tanesi Brabus etiketi taşıyor ve bu da otomobilin kaputunun altında daha fazla güç yattığı anlamına geliyor. Meşhur Mercedes modifiyecisi, otomobil için PowerXtra adlı bir paket sunuyor. Bu da aracın gücünü 394 bg ve 500 Nm’ye yükseliyor.

Bu arada bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Mercedes-Benz’in A-Serisi hatchback otomobili de tamamen yenilenmiş jenerasyonuna kavuştu. Mercedes-AMG departmanı, yeni jenerasyon A45’in de daha güçlü olacağını belirtti.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler