Makyajlı Fiat 500X, Küçük Yeniliklerle Yakalandı

Aracın üzerindeki kamuflaj oldukça ağır olsa da değişiklikler son derece ufak gözükmekte.

Makyajlı Fiat 500X bir kez daha casuslarımıza yakalandı. Üzerindeki ağır kamuflajı görünce otomobilin çok büyük değişiklikler yaşayacağını düşünmeyin. Şehir aracı 500’ün ufak tefek güncellemelere sahip makyajını göz önünde bulundurursak, X versiyonunun da benzer bir revizyon izlemesi kuvvetle imkansız değil.

Jeep Renegade’in İtalyan versiyonu olarak düşünebileceğimiz 500X’in, tıpkı 500’de olduğu gibi hafifçe modifiye edilmiş tamponlar ve güncellenmiş ön ve arka farlar ile gelmesi umuluyor.

Fiat’ın orta sınıf crossover modeli, muhtemelen iç mekanda daha büyük yeniliklere ev sahipliği yapacak. 500X’in, yeni bir bilgi eğlence sistemine sahip olması bekleniyor. Aynı zamanda aracın yeni bir direksiyon ve yenilenmiş bir gösterge paneli ile geleceği tahmin ediliyor. Firmanın, satışları pek de hızlı olmayan modeli canlandırmak için 2.0 litrelik bir turbo motor opsiyonu sunacağına dair iddialar da yok değil.

Fiat, makyajlı 500X’in örtülerini ne zaman kaldıracağını henüz açıklamadı fakat bu tanıtımın Ekim ayında düzenlenecek Paris Otomobil Fuarı’nda yapılmayacağından eminiz. Firma, FCA ailesinin diğer üyeleri ile birlikte bu yılki etkinliği es geçecek gibi.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler