Makyajlı 2018 Mercedes C-Serisi yeni farları ile görüntülendi

Daha önce tamponları kamuflaj ile kapatılmış ve eski farları değiştirilmemiş halde görüntülenen makyajlı Mercedes C-Serisi bu kez tamamen yeni parçaları ile casus fotoğrafçılara yakalandı. Makyajlı Mercedes C-Serisi 2018 casus resimleri…

Yeni farlar ve arka stoplarla birlikte, hala kamuflajlı tamponlarda da yeni bir güncellenmiş tasarım yer alacak. Asıl büyük değişiklikler ise iç mekânda olacak. 2018 modelinin iç mekânı yeni ileri teknolojiler ve döşemelerle geliyor. Geçen yıl çekilmiş casus fotoğraflarına bakılırsa, 2018 Mercedes C-Serisi orta konsoldaki döner düğmeyi kapatan touchpad'i kaldıracak. Ayrıca direksiyon simidinin dokunmaya duyarlı butonlar ile güncellendiğini görmüştük.

Mercedes C-Serisi’ne güç veren motorlar arasında E200d ve E220d modellerindeki 2.0 litrelik 4 silindirli dizel motor ünitelerinin de yer alması bekleniyor. Bunun yanında ayrıca, Mercedes 2018 S-Serisi için zaten onaylanmış sıralı 6 silindirli motorlara da yer verebilir.

Yarı otonom özellikler bakımından, güncellenmiş C-Serisi’nin E-Serisi’ndeki bazı teknolojileri transfer etmesi bekleniyor. Bu sayede yeni kasa Audi A4 ile daha iyi boy ölçüşebilecek.

 Peki, makyajlı yeni Mercedes C-Serisi ne zaman gelecek? Fiyat ne olur?

2018 Mercedes C-Serisi’nin hem sedan hem de station versiyonlarının Eylül’deki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılması ve akabinde fiyat listesinin açıklanmasıyla birlikte 2018 yılı ilk aylarında da satışa sunulması bekleniyor.

Mercedes-Benz C Serisi 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası için tıklayınız...
Mercedes-Benz fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler