Kadjar'ın Özellikleri ve Fiyatı

Etkileyici ön yüzü, güçlü bakışı, enerjik ızgarası sayesinde KADJAR’ın iddialı karakteri ortaya çıkıyor.

 

Etkileyici ön yüzü, güçlü bakışı, enerjik ızgarası sayesinde KADJAR’ın iddialı karakteri ortaya çıkıyor. Yan kapı korumaları, KADJAR’ın sağlam duruşuna vurgu yaparken, tavan barları bu dinamizmi destekliyor. Alüminyum tavan barları, 200 mm zemin yüksekliği , yan korumaları, ön ve arka tampon alt koruma plakalarıyla KADJAR özgürlüğe macera katıyor.

 

ALL MODE 4x4-i çekiş sistemi

İlham verici yeni yolları keşfetmeye cesaretin var mı? ALL MODE 4x4-i çekiş sistemin tam size göre. Tek yapmanız gereken Kadjar’ı uygun moda getirmek: 2WD, Auto veya Lock.

2WD modunda, araç yalnızca ön iki tekerleğin  çekişiyle çalışır. Normal sürüş koşullarında, bu modda yakıt ekonomisi en optimum düzeydedir.

Auto modunda, normal sürüş koşullarında tork yalnızca ön tekerleklere aktarılır. Çekiş kaybı olursa, torkun %50'ye kadarı arka tekerlere aktarılır.

Lock modunda Tork ön ve arka tekerlekler arasında yarı yarıya paylaştırılır ve çamur, kum veya kar gibi yumuşak zeminlerde tutuş düzeyini artırmak için 40 km/saat'e kadar korunur.


Etkileyici bagaj kapasitesi

Bagaj tamamen düz bir taban sunarken, yüksek pozisyon ve 527 litrelik yükleme hacmi oluşturan alçak pozisyon olmak üzere 2 ayrı seçenekle genişliyor. Kısacası crossover segmentindeki en geniş kapasiteye sahip! Pratik tasarımı sayesinde, evinizden uzaklaşırken ihtiyacınız olan her şeyi yükleyebilir ve bilinmeyen coğrafyalarda maceralara atılabilirsiniz.

KADJAR’ın  pratikliği, çok yönlülüğü ve ilhamını Sport Tourer otomobillerden alıyor. Renault KADJAR her yönüyle kaliteli. Dahası da var: Bagajdaki kollar kullanılarak Easy Break sisteminin otomatik olarak kilidi açılır ve arka koltuklar 1/3 - 2/3 katlanabilir.

Bagaj zemini yüksek konumdayken arka koltuk katlandığında, dümdüz bir zemin ve olağanüstü yükleme kapasitesi elde edilir. Ön yolcu koltuğunu öne doğru eğildiği zaman torpidoya kadar uzanan düz bir zemin oluşturabilirsiniz. Bu da size 2,5m'ye varan bir yükleme uzunluğu sağlar!

 


 

Geri çekilebilir çeki demiri

Renault KADJAR'ın arka tamponunun altına gizlenen ve böylelikle kullanılmadığında tamamen gözden kaybolan çeki demiri hemen elinizin altında. Aktif hale getirmek de son derece kolay! Tek yapmanız gereken bagajda bir köşeye yerleştirilmiş kolu çekmek.

 

Tüm yolcu bölümü boyunca eşya gözleri

Renault KADJAR'ın yolcu bölümüne dağıtılmış 30 litre eşya gözü sayesinde aracın içindeki hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Tüm özelliklerinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz! Hayatınızı kolaylaştıracak her şeyi düşünülmüş.

 

 

Şık ve ayrıcalıklı

Bedeni saran koltuklar, çift dikişli döşemeler , yumuşak dokunuşlu kokpit, yüksek ve geniş orta konsol, krom çerçeveli sayaçlar ve vites kolu,  KADJAR’a zerafet katıyor.

Multimedya R-Link 2

KADJAR’ı  parmaklarınızın ucuyla kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı dostu R-Link 2 multimedya sistemi sürüş keyfini artırıyor. Geniş dokunmatik ekranı mükemmel kullanıcı konforu sağlar. Ekranı yukarı aşağı kaydırın, simgeleri kaydırın,  daha fazla ayrıntı görmek için yakınlaştırın... Size kalmış!

 

Eller serbest park sistemi

Park etmekle uğraşacak zamanınız mı yok mu? Park manevraları Eller Serbest Park Sistemi’yle hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sistem park edilmek istenen park alanını değerlendirir ve yapılacak manevrayı belirler. Şimdi direksiyonu ona bırak ve kolayca park etmenin tadını çıkar.

 

360° Park destek sistemi

360° Park Destek Sistemi ile KADJAR senin için aracın etrafını 360° derece kontrol eder, böylece manevralarını hem daha kolay, hem de daha güvenli şekilde yapabilirsin.