Jeep Yuntu 2017 Şangay Otomobil Fuarı’nda örtüsünü kaldırdı

Jeep'in Plug-in Hibrit konsepti Yuntu Çin'de Şangay Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı.

Jeep Yuntu, Auto Shanghai 2017' de dünya prömiyerini yaptı. Jeep Yuntu, Jeep Compass ve Jeep Cherokee gibi modern tasarım çizgileri taşıyor. Jeep Yuntu, iki renkli bir renk düzeniyle tamamlanmış ve 7 yuvalı radyatör ızgarası, şık farlar ve kuyruk lambaları, yamuk tekerlek kemerleri, büyük tekerlekler, ters açılan arkada kapılar, panoramik cam tavan ve dışarıdaki belirgin alt gövde kaplaması özelliklerine sahip.

Ieep Yuntu’ nun iç mekanı tipik bir teknoloji yüklü konsept aracı görüntüsü veriyor. Kabin, beyaz bir tema ve minimalist bir felsefe izliyor. Gösterge tablosunda iki, gösterge paneli ve bilgi-eğlence ekranı olarak hizmet veren üç ekran bulunuyor. Birinci ve ikinci sıradaki dört ayrı koltuğun arkasında, biri kelebek başlığın arkasında, diğeri koltuk sırtının arkasında iki ekran var.

Zemin konsolu, ikinci sıra koltuklara kadar uzanıyor. Kontrol panelindeki ahşap döşeme, koltuklar, zemin konsolu ve diğer iç mekân unsurları, lüks bir görünüm için beyaz temayla mükemmel şekilde harmanlanmış. Jeep Yuntu konseptinin ön kapılarında plug-in hybrid (PHEV) olduğunu gösteren bir etiket yer alıyor.

Jeep henüz aracın teknik özellikleri ile ilgili detaylı bilgi yayınlamadı.

Yeni Jeep Compass ne zaman Türkiye'de? İşte fiyat ve özellikler
2017 Yeni JEEP Compass 1.6 Dizel fiyatı belli oldu
Yeni Jeep Renegade 1.6 Dizel Otomatik Fiyat Listesi için tıklayınız...
2018 Jeep Wrangler ve 2019 Jeep Grand Wagoneer internete sızdı
Jeep fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler