Jeep Renegade "En İyi 4x4 Modeli" seçildi

Jeep Renegade, İngiltere'de 4x4 Magazine tarafından "2016 Yılının En İyi 4x4 Modeli" seçildi.

Arazi araçlarının dünya genelinde ikonik markası Jeep, küçük SUV sınıfındaki Renegade modeliyle bir ödüle daha kazandı. Alanında dünyanın en ünlü dergilerinden biri olan İngiliz 4x4 Magazine dergisi "2016 Yılının En İyi 4x4 Modeli" olarak Jeep Renegade'i seçti. Bu ödülle birlikte EMEA bölgesi genelinde sınıfının en çok satılan modellerinden biri olan küçük SUV'un üstün özelliklerini bir kez daha kanıtlamış oldu?

Yollara ilk çıktığı günden bu yana 180 bin adetten fazla satılan Jeep Renegade'in Trailhawk versiyonunu zorlu bir off-road değerlendirme pistinde test ederek kararını veren 4x4 Magazine jürisi, Renegade'in "son beş yıl içerisinde üretilen en önemli 4x4 araçlarından biri olduğunu" belirtti.

Bu ödülden önce, İtalya'da Quattroruote dergisi tarafından "2015 En İyi Yeni Araç", Fransa'da 4x4 Tout-Terrain Magazine tarafından "2015 En İyi SUV" ve Brezilya'da Autoesporte tarafından "2016 Yılın Aracı" seçilerek ödüller kazanan Jeep Renegade, Best Buy ABD Otomotiv Müşteri Rehberi kapsamında sınıfının "2016 Best Buy Ödülü"ne de layık görülmüştü.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler