İşte Yeni Subaru Outback 2017-2018 MY, Fiyat Ne Olur?

Subaru'nun dünya genelinde en çok satan modeli olan 2018 Outback, Chicago Auto Show'da tanıtılan 2018 Legacy örneğini takip ederek New York Otomobil Fuarı için hafifçe makyajlandı. 2017-2018 Subaru Outback fiyat listesi ne olur?

Yeni Subaru Outback 2017-2018, stil bakımından hafif güncellemeler ile geliyor ancak daha konforlu ve güvenli olması için kaputun altında önemli gelişmeler var. Subaru, daha yumuşak bir sürüş ve daha keyifli bir sürüş deneyimi sunmak için amortisör, direksiyon ve fren sistemi de dâhil olmak üzere Outback'in şasisinde bazı iyileştirmeler yapmış. Makyajlı Outback’in CVT şanzımanı şimdi daha sessiz ve kısa aralıklı bir zincire sahipken, gürültüyü daha da azaltmak için motor zamanlamasında ayarlama yapılmış. Ön camlarda ses yalıtımı ön koltuk alanını daha da sessiz kılarken, kapı aynaları da rüzgâr sesini azaltmak için yeniden tasarlanmış. Bununla birlikte Subaru, arkadaki yolculara ulaşan gürültü seviyelerini azaltmak için ise arka tekerlek yuvalarını kalınlaştırmış. 2017-2018 model yılı yeni kasa Subaru Outback güncellemeleri arasında, LED farlar ve uzun far asistanı ile birlikte kullanılabilen direksiyon etkileşimli farlar da dâhil olmak üzere bazı sürücü destek sistemleri de bulunuyor.

İç mekan daha iyi kalitede malzemelerden üretildi ve yeniden tasarlanan orta konsol ile birlikte, gelişmiş multimedya özelliklerine sahip 6.5 inç veya isteğe bağlı bir 8 inç multimedya sistemi de yer laıyor. Yeni Outback’ in Premium ve üzeri donanım seviyelerinde gösterge tablosunda özel dikişler bulunurken, Limited ve Touring modellerinde bu dikişler koltuklar ve kapı panellerinde de kullanılmış.

Klima sistemi, iç mekânı daha çabuk soğutmak için yenilendi, ayrıca sıcaklık göstergesi kontrol kadranı içine yerleştirilmiş. Diğer hayatı kolaylaştıracak revizyon da otomobilin kontağı kapatıldıktan sonra da kabinde bir süre daha elektrik çalışmaya devam etmesi olmuş. Ayrıca saat büyütülmüş ve daha kolay okunur hale getirilmiş.

Yeni Subaru Outback 2017-2018 modelin kaputunun altında seçim yapabileceğiniz iki motor var: 175 beygirlik 2,5 litrelik dört silindirli motor ve 256 bg gücünde altı silindirli 3.6 litre boksör motor. Her iki motor da standart Lineartronic CVT otomatik şanzımanla çalışıyor. Güncellenen otomatik viteste artık yedi kademeli manuel mod da var. Direksiyon üzerindeki kulakçıklardan vites geçişi yapılabiliyor.

Subaru'nun simetrik 4 tekerlekten çekiş sistemi Aktif Tork Yönlendirme ile gelirken, aktif ön panjur sistemi yakıt tüketimini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Subaru Outback 2017-2018 modeli 12 Nisan'da New York Otomobil Fuarı’ nda tanıtıldıktan sonra yaz aylarında ABD pazarında satışa çıkacak, Türkiye’ye is yılsonuna doğru gelmesi bekleniyor. Güncel 2017 Subaru Outback 2.0D Limited Dizel EyeSight modelinin fiyat etiketi 259.490 TL. Yeni makyajlı kasa Subaru Outback 2017-2018 fiyat listesi açıklanır açıklanmaz sizlere ileteceğiz, bizi takip edin…

2017 Yeni Subaru XV özellikleri ve fiyatı için tıklayınız...
Subaru 2017 Nisan Kampanyası – Fiyat Listesi
Subaru fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler