İşte Yeni 2018 Citroen C5 Aircross! Fiyat ne olur?

Tanıtımına az bir zaman kalan 2018 Citroen C5 Aircross'un görüntüleri internete sızdırıldı. İç ve dış görüntüleri yayınlanan Citroen C5 Aircross’ un fiyat etiketi de merak konusu…

Fransız otomobil devinin Nissan Qashqai ile rekabet edebilmek için satışa sunmaya hazırlandığı Yeni Citroen C5 Aircross, iki yıl önce Şanghay fuarında gösterilen Aircross konseptinin tasarımını biraz yumuşatarak da olsa devam ettiriyor.

Yeni C5 Aircross’ ta konsept aracındaki ne benzer ancak biraz daha gelişmiş bir Airbump kaplaması yer alıyor.

Citroen C5 Aircross genel olarak, C3 modelinin tasarım çizgilerinden etkilenmiş.  Citroen C3’ ün stili aynı zamanda tüm Citroen portföyünün yeni görünümünün de ön izlemesini sunuyor.

2018 Citroen C5 Aircross iç mekanına baktığımızda, yoğun olarak kaliteli kahverengi deri kullanıldığını görüyoruz. Bunun yanında, kabinde multimedya sistemi, dokunmatik ekran ve muhtemelen Peugeot'nun i-Cockpit konsolunun güncellenmiş haline eklenmiş ayrı bir dijital ekran bulunuyor.

Konsoldaki otomatik vites kolu, otomobilin otomatik şanzımanla geleceğinin habercisi iken, döner düğme gelişmiş bir çekiş kontrol sisteminin yer alacağını gösteriyor. Ancak bu düğme mutlaka dört tekerlekten çekiş sistemi olacağı anlamına gelmiyor. Bir ihtimal dört çekişli sistemi üst donanım seviyelerinde görebiliriz.

C5 Aircross' un detayları, Şanghay'da düzenlenecek otomobil fuarında resmi olarak ilk kez duyurulacak. Citroen C5 Aircross fiyat listesi’ nin Nissan Qashqai fiyatlarından daha uygun olması bekleniyor.

Citroën’den Sıfır Faiz Kampanyası-Nisan 2017 Fiyatları
Makyajlı Yeni Citroen C-Elysée 2017 Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Citroen C3 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Citroen C4 Cactus 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Citroen fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler