İşte Yeni 2016 Renault Megane Station Wagon

Cenevre’de tanıtılacak olan Renault Megane Station modeli pratiklikle sportifliği harmanlanlayarak geniş kitlelere hitap etmek istiyor.

Hatchback versiyonunun Avrupa’da pazara sunulmasından sonra ailenin yeni üyesi Megane Station Wagon Cenevre Otomobil Fuarında tanıtılmayı bekliyor. Fuara model yelpazesinin en üst versiyonu olan Megane Estate (SW) GT’nin getirilmesi planlanıyor.

Renault model hakkında fazla bilgi paylaşmamakla beraber gerçek sürüş keyfini sağlamak için 4 tekerleği de kontrol edebilen direksiyon sistemine (4CONTROL) yer vermesi bekleniyor. Böylelikle aracın virajlı yollarda hassas ve dinamik bir yol tutuşuna sahip olması planlanıyor.

Aracın diğer özellikleri arasında geniş hava girişine sahip tampon, petek şeklinde ön ızgara, krom egzoz çıkışları ve saldırgan görünümlü arka difüzör yer alıyor.

Yeni 2016 Megane Staiton’da Megane Hatchback’teki motorların kullanılması bekleniyor.  Bu motorlar seçenekleri arasında 3 benzinli ve 3 dizel motor var.

2016 Renault Megane Station Wagon’un diğer detayları 1 Mart’ta kapılarının açacak olan Cenevre Otomobil Fuarında ki resmi tanıtımında açıklanacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler