İşte Otomobil Land Rover

TATA Group çatısı altından üretime devam eden Land Rover'ın tamamen elektrikli bir sedan üretebileceğine dair söylentiler yayılıyor.

TATA Group çatısı altından üretime devam eden Land Rover'ın tamamen elektrikli bir sedan üretebileceğine dair söylentiler büyük yankı uyandırdı. Oto Rehberi'nden Yunus Emre Kabaoğlu'nun haberine göre, bu otomobilin, gruptaki diğer marka Jaguar'ın XJ modeli ile aynı altyapıyı paylaşacağı da bir diğer söylenti.
Kleber Silva bu söylentiden sonra mı işe koyuldu bilmiyoruz ama Land çizgilerine uygun, ilgi çekici bir otomobil tasarlamış. Silva, markanın son gözdesi Velar üzerinden yürümeyi tercih etmiş. Bu, özellikle hem farlar hem de stoplarda belirgin bir şekilde gözlemleniyor. Ancak fotoğraftaki sedan Land, söylentilerin aksine Jaguar XJ değil XE modelinin üzerine oturtulmuş.

Dikkat çeken bir diğer nokta ise Silva'nın tercih ettiği renk. Bu renk bize VW Arteon'u hatırlattı. Hatta Arteon da 'sarı' konusunda değil. Bir çok modelin, özellikle konsept olanların tanıtımı koyu sarı ile yapıldı.

İnsan sormadan edemiyor, acaba önümüzdeki yıllarda gözde renk sarı mı olacak? Bekleyelim, görelim... 

Land Rover modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

2017 Range Rover Sport 2.0 Dizel Türkiye fiyat listesi açıklandı  

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler