İşte Makyajlı 2017 Ford Mondeo

Amerika’da Fusion adı altında üretilen Mondeo’nun makyajlı hali Ford'un Michigan Dearborn'daki merkezinden ayrılırken fotoğraflandı.

Daha önce kamuflajlı şekilde casus fotoları çekilen 2017 Ford Mondeo (Fusion), bu kez üzerinde kamuflaj olmadan Amerika’da Michigan eyaleti Dearborn’daki Ford merkezinde görüntülendi.

Detroit Otomobil fuarın’da tanıtılacak olan makyajlı Mondeo, geleneksel tasarım anlayışını korusa da bazı ufak tefek değişikliklere uğramış. Yenilenen ön ızgara, ön tampona eklenen hava girişleri, yeni arka tampon, elden geçirilen ön ve arka farlar ve arkaya eklenen krom şerit makyajla gelen tasarımsal değişiklikler olarak dikkati çekiyor.

Makyajlı Mondeo’da SYNC 3 isimli bilgi eğlence sistemi yer alacak. Yenilenen iç kabin sayesinde içerideki kalite algısı, güncel modele göre daha fazla olacak.

Mondeo’nun kaputunun altında 1.5 litrelik ve 2.0 litrelik Ecooboost benzinli motorlar  yer alacak. 1.5 lt.’lik benzinli motor 180 beygir güç üretirken, 2.0 lt.’lik olan 245 beygir güç üretecek. Ayrıca yakın zamanda, hibrit versiyonlu Mondeo’ları da yollarda görme imkanımız olacak.

Resimdeki Mondeo, sport versiyonu olduğu için arka rüzgarlığa ve 4 tane egzoz çıkışı var. 2.7 litrelik V6 Ecoboost motor, 315 beygir güç ve 475 Nm torka sahip olarak, resimdeki Mondeo’nun “Sport” isminin hiç şüphesiz hakkını veriyor…Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler