İşte Makyajlı 2016 Fiat Fiorino

Fiat, hafif ticari modeli Fiorino'nun makyajlanmış halini ortaya çıkardı. Yeni 2016 Fiat Fiorino Euro6 motorlarla geliyor.

Fiat, 2007 yılında yollara çıkardığı hafif ticari modeli Fiorino'yu aradan geçen 9 senenin ardından makyaj ile güncelledi. İtalyan üreticinin hafif ticari pazarında yer alan sevilen modeli Doblo'nun altında konumlanan ve pazara çıktığından bu yana yüksek satış adetlerine ulaşan Fiorino, makyaj operasyonu ile birlikte daha rekabetçi bir hale geliyor. Fiat, 9 senelik süreç boyunca toplam 370 bin adet satan Fiorino'nun makyajında radikal değişikliklere gitmemiş. Ön ızgarası, tamponu ve farları güncellenen Fiorino bu sayede daha farklı bir görünüme kavuşmuş.

Aracın içinde ise yeni direksiyon simidi ve vites kolunun yanında grafikleri ve teknolojisi güncellenen multimedya sistemi ile birlikte sunulmaya başlanan yeni Fiorino'nun motor yelpazesi de elden geçirilmiş. Euro6 normlarını karşılaşayabilen 80 beygir veya 95 beygir alternatiflerine sahip 1.3 litrelik multijet II motoru dizel cephesinde sunan Fiorino, ülkemizde olmasa da diğer pazarlar için 77 beygirlik 1.4 litrelik benzinli motor alternatifine de sahip. Dizel tarafında Ecojet adlı tutumlu versiyon ile ortalama 3.8 litrelik tüketim değerlerine imza atabilen yeni Fiorino, Nisan ayından itibaren satışa çıkacak ve fiyatı güncel versiyonu ile hemen hemen aynı olacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler