İşte 2017 Yeni Renault Scenic fiyatı ve özellikleri

İşte 2017 Yeni Renault Scenic fiyatı ve özellikleri neler? İşte Yeni Scenic'le ilgili detaylar

2011 yılında sergilenen Renault R-Space konsept modeli ile tasarım olarak büyük benzerlik taşıyan 2017 yeni Scenic'in yeni teknolojilerle ve daha fazla iç hacimle bu yılın sonunda satışta olması bekleniyor.

Mart ayında tanıtılan beş kişilik Scenic'ten farklı olarak yedi kişilik olan otomobil istenildiği takdirde beş koltuklu olarak da satın alınabilecek.

2017 Renault Grand Scenic

Yeni otomobil bir önceki neslinden daha yüksek, daha uzun ve daha geniş olacak. Bu sayede daha fazla iç hacme sahip olacak daha SUV vari görünümü olacak. Aynı zamanda 20 inçlik jantlar standart sunulacak. Motor seçenekleri de beş koltuklu versiyonla aynı ve odak noktasında 160 bg’ye kadar uzanan turbodizeller var. Bunların yanında Hybrid Assist isimli daha ekonomik dizel hibrit versiyon da bulunacak.

2017 Renault Grand Scenic Motor Seçenekleri

*Grand Scenic Energy TCe 115 hp 6 kademeli manuel şanzıman
*Grand Scenic Energy TCe 130 hp 6 kademeli manuel şanzıman
*Grand Scenic Energy dCi 110 hp 6 kademeli manuel şanzıman
*Grand Scenic Energy dCi 110 hp 7 kademeli EDC otomatik şanzıman
*Grand Scenic Energy dCi 130 hp 6 kademeli manuel şanzıman
*Grand Scenic Energy dCi 160 hp 6 kademeli EDC otomatik şanzıman

2017 Renault Scenic Fiyatı 

Marka bu anlamda henüz kesin bir şekilde bizlere bilgiler iletmedi ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde tasarım ve teknik özellikler ile alakalı detaylar şekillendiği zaman listenin internet üzerinde kesin bir şekilde sunulacağını da söyleyebiliriz.
2017 yeni kasa Renault Scenic ile birlikte çok ciddi bir satış rakamı hedefleyen şirketin bu anlamda gelecek seneye kadar yeni nesil otomobil teknolojileri üzerinde de ciddi şekilde çalışmasını bekliyoruz. Beklediğimiz bazı özellikler;
Elektronik Fren Destek Sistemi
Şerit Takip ve Hizalama Sistemi
Elektronik Yol Bilgisayarı
Ön ve Arka Park Sensörü
Start – Stop Motor Seçenekleri
Elektronik Araç Denge Programı
Yokuş İniş ve Kalkış Destek Sistemleri
Lastik Basıncı Görüntüleme Sistemi
Konusunda da aracın son derece donanımlı olacağını düşünüyoruz. Kısa bir süre içerisinde şirketin resmi internet sitesinden bu araç modeli ile alakalı olarak tüm detayları paylaşacağını düşünüyoruz. Aracın tasarım anlamında ki resimleri şuan elimize geçti ancak yakın gelecekte tasarımsal anlamda bir farklılık sunması da mümkün seçenekler arasında yer alıyor.
2017 model araç haberleri ile alakalı olarak daha yeni seçenekleri takip edebilme amacı içerisinde iseniz sitemizi güncel olarak takip etmeniz de son derece ideal olacaktır.Yorum

1 Yorum

funda 2017-08-01 13:12:37

oglum %98 engelli bizim alacagimiz fiyati nedir
Benzer Haberler