İşte 2017 Renault Yeni Captur! Özellikleri ve Fiyat bilgisi…

Cenevre Otomobil Fuarı’nın yıldızı olmaya aday Yeni Renault Captur 2017 daha çekici bir görünüme bürünmüş. 2017 Renault Yeni Captur fiyat tahmini…
  • Yeni Renault Captur 2017 Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda gün yüzüne çıkıyor
  • C-Shape ışık imzası, yeni renkler ve cam tavan ile şehir içi crossover lideri cazibesini arttırıyor
  • Renault Captur’un, daha da kaliteli iç mekana sahip yeni versiyonunun ilk gösterimi Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştiriliyor.

Yeni Renault Captur hem iç hem de dış tasarımındaki yeniliklerle ve yeni ekipmanlarıyla, Avrupa’da B segmenti crossover otomobil satışlarında 1 numara olan model (2016’da 215 bin 670 adet) liderliğini sürdürmeyi amaçlıyor.

Daha fazla kişiselleştirme

Renault Captur’un başarısında önemli etken olan unsurları yeni versiyonda da muhafaza ediyor, örneğin çift renkli dış gövde rengi. İki yeni kasa rengiyle kişiselleştirme seçeneklerini zenginleştiriyor : Atacama Turuncu ve Okyanus Mavi ; ayrıca yeni bir tavan rengi de mevcut : Platin Gri. Herkesin kendi Captur’unu yaratmasına olanak sağlayan otuzdan fazla farklı kombinasyon yer alıyor.

Yeni Captur 2017, farklı renklerde 6 iç mekan kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Karamel, Kırmızı, Parlak krom ve Eskitme krom) ve 5 dış kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Cappuccino, Kırmızı ve Atacama Turuncu (jant kapakları ve kapı panoları çıtaları için) ile fark yaratarak daha da ileriye gidiyor.

Markanın kimliğini yansıtan ışık imzası

Markanın son modellerinde olduğu gibi Yeni Renault Captur de bazı versiyonlarda « Pure Vision » full LED ön farlara sahip. Bu teknoloji, farların etkinliğini artırırken aynı zamanda hem estetiği hem de güvenliği artırıyor.

Yeni Captur, tamponun alt kısmında, markanın ışıklı imzasını vurgulayan « C » biçiminde LED gündüz farlarına sahip. Arka farlarda da, hem gündüz hem de gece kolaylıkla farkedilebilen bu ışık imzası bunlunuyor.

Daha da crossover bir tasarım

Renault Captur 2017 ağabeyi Kadjar ile olan ilişkisini güçlendirmek için hamle yapıyor. Ön ızgara özellikle krom bir çıta ile birlikte sınıf atlıyor ve Renault markasının diğer crossover otomobillerine yaklaşıyor. Hem ön hem de arka tampondaki yeni korumalar Renault Captur’un maceracı özelliğini gözler önüne seriyor.

Sabit bir cam tavan

Üçüncü ekipman seviyesinden itibaren, opsiyonel olarak sabit bir cam tavan seçeneği sunuluyor. Sadece çift renkli dış boya seçeneğinde mevcut olan bu yenilik, Captur’un iç mekanının daha aydınlık olmasına katkı sağlıyor.

Yeni 2017 Renault Captur fiyat listesi bu segmentteki yoğun rekabetten dolayı çok az bir artış gösterecek.

Renault Megane Sedan 2017 Güncel Fiyat Listesi için tıklayınız...
2017 Renault Kadjar 1.5 dci İcon EDC Test ve Yorum için tıklayınız...


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler