İşte 2017 Mercedes Makyajlı GLA - fiyatı ne zaman belli olacak?

2017 Mercedes Makyajlı GLA özellikleri ve fiyat bilgisi

Mercedes-Benz, makyajlı GLA 2017 modelini, Kuzey Amerika Otomobil Fuarı'nda tanıtacak. 2017 Makyajlı Mercedes GLA için fuar beklenmeden ilk görsel internet üzerinden sızdı.

Mercedes GLA 2017 hakkında resmi bilgi yayınlanmasa da MULTIBEAM LED farlar ile geleceği tahmin ediliyor. Yayınlanan görselde 2017 Mercedes Makyajlı GLA yeni farları, güncellenmiş ızgara tasarımı, yeniden biçimlendirilmiş tamponu ve sis farları ile öne çıkıyor. Yüksek ihtimalle arka bölümde de güncellenmiş bir tampon ve led lambalar olacak.

İç mekânda ise Apple Carplay, Android Auto bağlantılı yeni bir COMAND bilgi-eğlence sistemi, makyajlı versiyonun yeniliklerinden olacak. Ayrıca 360 derecelik bir kameranın da yer alması bekleniyor.

2017 Makyajlı Mercedes GLA' da 2.0 lt. dört silindirli benzinli ve 2.0 litrelik dizel motorların satışına devam edilmekle beraber yeni güç seçeneklerinin motor yelpazesine eklenmesi bekleniyor. Bu motorlar 6 ileri manuel vites ve 7 ileri otomatik vites ile kombine edilebilecek. 2017 Mercedes Makyajlı GLA isteğe göre dört tekerlekten çekiş sistemi ile satın alınabilecek.

2017 Mercedes Makyajlı GLA fiyat listesi ne zaman açıklanacak?

2017 Mercedes Makyajlı GLA fiyat listesi Nisan 2017' de açıklanacak ve ardından da satışa sunulacak.

Mercedes-Benz modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler