İşte 2017 BMW fiyat listesi... BMW'de müthiş kampanya

BMW May Fest’e özel avantajlı fiyatlarıyla BMW 318d, BMW 318i ve BMW 320d birçok indirim avantajları otomobilseverlerin ilgisini çekiyor. 

BMW May Fest avantajları Haziran'da da tüm hızıyla devam ediyor. BMW May Fest’e özel avantajlı fiyatlarıyla BMW 318d, BMW 318i ve BMW 320d birçok indirim avantajları otomobilseverlerin ilgisini çekiyor. 

İşte 2017 BMW fiyat listesi 

BMW 1 Serisi Kampanyası
Kampanya kapsamında BMW 1 Serisi 124.800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

BMW May Fest avantajları bu Mayıs’ta da tüm hızıyla devam ediyor. BMW May Fest’e özel avantajlı fiyatlarıyla BMW 1 Serisi Borusan Oto Şubeleri’nde.

BMW 118i Joy otomobiller için geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıdır ve teslim tarihindeki fiyatı geçerli olacaktır. Kampanya 31 Mayıs 2017 sonuna kadar perakende faturası kesilen 2017 model BMW 1 Serisi sıfır otomobiller için geçerlidir. Borusan Otomotiv önceden bilgi vermeksizin kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

BMW 3 Serisi Kampanyası
Kampanya kapsamında BMW 3 Serisi 197.700 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

BMW May Fest avantajları Mayıs ayında tüm hızıyla devam ediyor. BMW May Fest’e özel avantajlı fiyatlarıyla BMW 3 Serisi Borusan Oto Şubeleri’nde.

BMW 318i Prestige otomobiller için geçerli olan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıdır ve teslim tarihindeki fiyatı geçerli olacaktır. Kampanya 31 Mayıs 2017 sonuna kadar perakende faturası kesilen 2017 model BMW 3 Serisi sıfır otomobiller için geçerlidir. Borusan Otomotiv önceden bilgi vermeksizin kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Satışa sunulan otomobiller görseldeki otomobile göre farklılık gösterebilir.

BMW X1 Kampanyası
Kampanya kapsamında BMW X1 203.800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

BMW May Fest avantajları bu Mayıs’ta da tüm hızıyla devam ediyor. BMW May Fest’e özel avantajlı fiyatlarıyla BMW X1 Borusan Oto Şubeleri’nde müşterilerin beğenisine sunuluyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler