Hyundai'den Yeni Fırsatlar!

Kampanya i20, i30, Elantra ve Tucson modellerini kapsamakta.

Son zamanlarda otomobil fiyatlarının iyiçe çıkışa geçmesiyle birlikte hız kazanmaya başlayan kampanyalara bir yenisi eklendi. Koreli üretici Hyundai, 23 Mayıs’a kadar Hyundai sahibi olmak isteyenlere çok özel avantajlar sunuyor. Firmanınnin popüler modelleri i20, i30, Elantra ve Tucson’da geçerli olan 10.000 TL’ye varan indirimler, yılın en önemli kampanyalarından biri olarak öne çıkmakta.

İndirim kullanmayıp kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen tüketiciler için de marka, i20’nin tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere 20.000 TL, 15 ay kredi için %0 faiz seçeneği sunuyor. Yine aynı şartlarla, Elantra ve Tucson modellerindeyse 40.000 TL kredi için, 12 ay %0 faiz seçeneğine sahip.

Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Satıcıları’nda geçerli olacak kampanya hakkında görüşlerini bildiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Döviz kurlarının gün içinde sürekli sert iniş ve çıkış yaptığı bir dönemde, böylesine özel bir kampanya yaparak birçok kişinin yeni bir otomobil sahibi olması adına fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca indirim yerine kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen müşterilerimiz için de 0 faiz imkanı sunuyoruz” diye konuştu.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler