Honda’dan 2017 Ocak ayına özel zamanı durduran fırsatlar

Ocak ayına özel kampanyada 2017 model yılı Honda Civic Sedan’lara 2016 model yılı fiyatlarıyla sahip olunurken, 4X4 Honda CR-V 1.6 dizel otomatik modellerinde ise 5.000 TL’ye kadar takas desteği sunuluyor. Yine 2017 Ocak ayı boyunca CR-V modelini satın alanlar, 1 yıl sonra ödemeye başlayabiliyor.

Honda Ocak ayında sunduğu fırsatlar ile müşterilerine 2017 model yılı Civic’leri 2016 model yılı fiyatlarıyla satın alma fırsatını sunuyor. Honda CR-V modellerinde ise 5.000 TL’ye varan takas indirimlerinin yanı sıra şimdi alıp bir yıl sonra ödeme kolaylığını sağlanıyor. Honda severler, Civic sedan ve CR-V modelleriyle birlikte Honda’nın diğer modellerini de 14 - 15 Ocak tarihlerinde Honda showroomlarında gerçekleşecek Test Sürüş Günlerinde test etme imkânına sahip olacaklar.

Honda CR-V’de 2 motor ve 5 donanım seçeneği

1.6 litrelik dizel motoru 160 bg güç üreten Honda CR-V dizel otomatiğin başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar, 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar ve çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve daha fazlası standart olarak yer alıyor. Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120 bg 6 ileri manuel vites ve 1.6lt i-DTEC 160 bg 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunulurken Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160 bg ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. 160 beygirlik dizel seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de standart olarak bulunuyor.

Yeni Honda Civic Sedan

Honda Türkiye Fabrikası’nda üretilen yeni Honda Civic Sedan; Premium, Elegance ve Executive adlı üç farklı donanım seviyesine sahip. 80.600 TL’den başlayan fiyat etiketine sahip Civic Sedan’da ilk 125 HP üreten 1.6 litrelik benzinli ve LPG’li seçenekler mevcut. Yeni 2017 Civic Sedan’da manuel şanzımanın yanı sıra tamamen yenilenen CVT teknolojili otomatik şanzıman da tercih edilebiliyor. 2017 Honda Civic Sedan’ın yeni daha geniş ve daha uzun platform, sınıf lideri iç mekân genişliğini beraberinde getiriyor. Tamamen yeni iç kabin yalın, son derece düzenli bir mimari, yeni teknolojiler ve üst seviye kaliteli malzemelerle öne çıkıyor. Alçak oturma pozisyonu kullanıcıya daha sportif bir his sağlarken aynı zamanda otomobille daha iyi bir bağ kurmaya yardımcı oluyor. Yeni Civic Sedan 2017 ayrıca çok yönlü, pratik ve kullanışlı bir iç mekân ve bagaj alanıyla kompakt sınıfa yeni standart getiriyor. Bilgi ve eğlence sistemi Honda Connect’in ikinci jenerasyonu Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle yolculukları keyfe dönüştürüyor.

Honda modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınızYorum

0 Yorum

Benzer Haberler