Honda Nisan Ayı Kampanyası 2016-04-17

Honda, Nisan ayında cazip fırsatlar sunuyor.

Nisan ayına özel hazırlanan satış kampanyası kapsamında Honda’nın CR-V ve Civic Sedan modellerinde kredili alımlarda taksit erteleme fırsatı sunuluyor. Dünyanın en iyi güç-tüketim oranlı motor-şanzıman kombinasyonuna sahip 4X4 çekiş sistemine sahip dizel otomatik CR-V modelini 30 Nisan tarihine kadar kredi kullanarak alan müşteriler, arzu ederlerse taksit ödemelerine 1 yıl erteleyebiliyorlar. 111.370 TL’den başlayan fiyat etiketine sahip CR-V dizel otomatik modeli için 36 ay vadeli 60.000 TL kredi kullanımında %1,32’lik faiz oranı uygulanıyor. 59.980 TL’den başlayan fiyata sahip Honda Civic Sedan için hazırlanan Nisan ayı kampanyası kapsamında kredi kullanan müşteriler isterlerse ödemeye Ekim 2016’da başlayabiliyorlar. 18 ay vadeli 30.000 TL kredi kullanımında %1,16’lık faiz uygulanıyor.

CR-V’de iki motor ve beş donanım seçeneği

Ülkemizde vergi avantajı sağlayan 1.6 litrelik dizel motoru 160 bg güç üreten CR-V dizel otomatik, Türkiye pazarına iki motor seçeneği ve beş donanım versiyonuyla satılıyor. Tüm donanım versiyonlarında pratik bagaj kullanım özelliği sunan Honda CR-V’nin başlangıç paketi olan Dream versiyonunda otomatik yıkama tertibatlı LED farlar, 17 inçlik alaşım jantlar, karbon görünümlü ön konsol, ısıtmalı ön koltuklar, start-stop sistemi, bluetooth telefon kiti, renkli TFT LCD bilgi ekranı, tek dokunuşla 60:40 oranında katlanan arka koltuklar ve çift bölgeli klima gibi donanımların yanı sıra Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), ABS, Acil Durum Fren Desteği (Brake Assist), Lastik Basınç Uyarı Sistemi (DWS) ve daha fazlası standart olarak sunuluyor. Dream, Premium ve Elegance versiyonlarının tamamını 1.6 i-DTEC 120PS 6 ileri manuel vites ve 1.6 lt. i-DTEC 160 bg 9 ileri otomatik vitesli motor seçenekleri sunulurken Executive ve Executive+ donanım versiyonları 1.6 i-DTEC 160bg ve 9 ileri otomatik şanzıman seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. 160 beygirlik dizel seçeneklerinde dört tekerlekten çekiş sistemi de standart olarak bulunuyor.

Honda Civic’de güvenlik ve konfor standart

Dream versiyonundan başlayarak tüm donanımlarında HFT (Bluetooth araç kiti), Renkli TFT LCD bilgi ekranı (i-MID) gibi özelliklerin yanında sürücü, yolcu, yan ve perde havayastıkları, Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), Elektronik Fren Gücü Dağıtımı (EBD), Lastik Basınç İkaz Sistemi (DWS) ve Yokuşta Kalkış Desteği (HSA) gibi güvenlik özellikleri de standart olarak yer alıyor. Ayrıca Elegance, Black Edition ve Executive donanımlarında Elektrikli açılır cam tavan (Sunroof), ısıtmalı koltuk ve xenon farlar standart olarak sunuluyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler